«ЛЮДИНА-і-ТЕХНІКА»


______________________________________________

Експозиція під такою назвою відкрилася сьогодні у приміщенні центру культури «Вернісаж». Ідея цього арт-проекту у авторів – Сашка Горського та Христі Венгринюк визрівала вже близько року, допоки не знайшла своє відображення завдяки фотографіям чернівецького фотографа – Сергія Ахременка.
Дана мистецька акція проходить в рамках міжнародного поетичного фестивалю “MERIDIAN CZERNOWITZ“, який відбуватиметься у Чернівцях в перших числах вересня цього року.

_____________________________________________

Суть такої експозиції, як пояснили автори та організатори мистецької акції, буквально лежить на поверхні. Змінюється світ, і тепер не людина керує світом машин та техніки, а скорше навпаки, людина піддається впливу та змінюється під дією такої дісності.
Один з найважливіших моментів концепції проекту, так би мовити один з її рівнів, полягає в тому, що глядач перетворюється на експонат та частину виставки, можливо навіть впізнає себе у таких обрисах.

Назва цієї фотографії НОУТБУК.

Безсумніву цікава мультимедійна експозиція, що включає в себе 16 фотографій, відео, інсталяції та літературні тексти діятиме до 14 квітня.


Tags: , , ,