Початок літературного процесу в «Українській книзі»

Автор – Сашко Горський [sazhko@gmail.com]

У “Literatur Caf?” Культурно-мистецького центру «Українська книга» успішно відбулося відкриття Літературних Вівторків у Чернівцях.

Перший такий вівторок пройшов 2 червня за участю відомого київського поета Дмитра Лазуткіна. П’ята книга письменника має назву «Бензин», отже всі, хто завітав тоді до «Української Книги» могли насолодитися цією вибухонебезпечною і дорогою рідиною в повному обсязі, адже, під час читання автором «бензинових» віршів, організатори влаштували невеличкий перформанс із частуванням гостей «бензином».

Тепер подібні заходи відбуватимуться в “Literatur Caf?” щовівторка, але кав’ярня відкрита для різних мистецьких і не тільки заходів і в інші дні.

Наступного вівторка, який для Чернівців традиційно стане літературним, 9 червня відбудеться вечір японської поезії. Усіх, хто завітає до «Української Книги», традиційно чекає приємний сюрприз. А організатори просять відвідувачів цього тематичного вечора прийти туди з атрибутом, характерним для одягу японців.

Автор – Сашко Горський [sazhko@gmail.com]

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото