Оголошення переможця VIII Літературного конкурсу імені Вадима Коваля

Оголошення переможця VIII Літературного конкурсу імені Вадима Коваля відбудеться 30 квітня о 17.00 у приміщенні Будинку естетики та дозвілля (вул. Шепетівська, 5). Пошановувачам молодої літератури буде запропоновано знайомство з молодим автором та його книжкою.
За інформацією оргкомітету та журі конкурсу, у змаганні взяли участь 15 письменників-початківців віком до 30 років.

За звання лауреата конкурсу та видання книги коштом оргкомітету змагалися 2 учасники в номінаціях «поезія» та «проза та драматургія». Переможець отримав перевагу лише у кілька десятих бала. Інші учасники виборюють звання дипломантів конкурсу.

Конкурс було засновано 2002 року відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради, міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та молодіжною мистецькою асоціацією «Сокіл».

Винятковою ознакою церемоній оголошення лауреатів у різні роки є участь у цій процедурі відомих письменників та музикантів, культурних діячів. Зокрема, гостями конкурсу були Юрій Андрухович, Юрій Винничук, Сергій Жадан, Сергій Пантюк, Роман Скиба, дует «Ексампей», відомі та популярні у молодіжному культурному середовищі гурти «Пропала Грамота» та «Очеретяний кіт», багато інших. Цьогоріч до участі у церемонії нагородження представлення переможця та нагородженнгя дипломантів запрошені письменники та видавці брати Капранови.

Журі конкурсу: Олександр Бойченко – знаний в Україні та поза її межами літературний критик та публіцист, кандидат філологічних наук, Сергій Коваль – письменник, журналіст, Світлана Кирилюк – поетеса, літературний критик, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури ЧНУ, Інга Кейван – поетеса, літературний критик, Лауреат першого Літературного конкурсу ім. В.Коваля (2002 рік).

Організатори конкурсу запрошують чернівчан довідатися про неординарну подію в молодіжному культурному житті міста.

Вхід вільний.


Tags: , ,