Літературне місто Чернівці


Петро Рихло, Сергій Осачук

Сьогодні, 14 грудня, у Художньому музеї відбулася презентація українського видання книги Петра Рихла та Олега Любківського “Літературне місто Чернівці”, а також матеріалів міжнародної наукової конференції “Австрія та Україна у ХХ ст.: в пошуку ідентичності та суверенітету” за редакцією Міхаеля Діппельрайтера та Сергія Осачука.


Сергій Осачук, Петро Рихло, Олег Любківський

“Літературне місто Чернівці” – тут автори зібрали і проілюстрували авторів, яких пов’язує між собою приналежність до Чернівців; це – румунські, єврейські, німецькі, австрійські автори.
Петро Рихло відзначив, що до збірки увійшли “нехрестоматійні” твори, тобто такі – які не входять до навчальних програм, інших збірок тощо; так би мовити – ексклюзив.
Не меншої уваги вартує й хужоднє оформлення Олега Любківського; пророблено колосальну роботу з відтворення зовнішнього вигляду окремих авторів (а подекуди й формування їх образу).

“Літературне місто Чернівці” – надзвичайна за змістом та оформленням книга;
рекомендуємо придбати за першої ж нагоди – переконані, увесь наклад дуже швидко розійдеться.

  • Вадим

    Чомусь немає коментаря((

  • Вадим

    Подія актуальна і важлива для Чернівців. Цікава хронологія презентації( багато фото) є у газеті "Версії" – «Літературне місто Чернівці», його персонажі, творці, автори …. Дякую Рихло, Любківському , Осачуку, талановитим людям.

  • Светлана

    и какая цена будет у книги? так же как и у немецкого варианта 30 евро?

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото