Літературне читання з Мерле Гільбк

Сьогодні о18:30 в Залі Ґеорґа Дроздовського (Німецький народний дім, вул. Кобилянська 53, 5 поверх) відбулося літературне читання з Берлінською авторкою Мерле Гільбк:

(Мерле Гільбк по середині)

Офіційна інформація про захід:

В січні Мерле Гільбк, німецька журналістка та авторка книг, відвідує Україну задля того, щоб презентувати свою книгу «Шосе ентузіастів» під час подорожі до Києва, Львова та Чернівців.

В Чернівцях разом із літературним читанням 27 січня, відбудеться також Лекція/Семінар присвячений музиці, літературі та журналістиці Німеччини. Вхід на обидва заходи – безкоштовний.

Мерле Гільбк, 1969 року народження, після здобуття юридичної освіти та роботи редактором в газеті «Spiegel» und «Zeit» працює зараз вільною журналісткою в Росії та Східній Європі. Вона одночасно викладає журналістику в «Школі медіа міста Гамбурга» і систематично представляє в барах та клубах російську поп-музику.

Своїм дебютом «Сибірський панк. Подорож в серце дикого Сходу» Мерле Гільбк вдалося створити захоплюючу розповідь про фантастичну подорож, яка розпочинається в Гамбурзі та через Новосибірськ веде до озера Байкал.
Для свого другого твору «Шосе ентузіастів» Мерле Гільбк розпочинає досліджувати життя 3,5 млн людей, які в 90-х роках переїхали з Росії до Німеччини, з надією знайти там краще життя.
Між тим, там сформувався своєрідний світ російських дитячих садків та шкіл, спортклубів та культурних центрів, юридичних консультацій, банків, супермаркетів, барів та дискотек, в яких панують власні звичаї і правила, та навіть є власний діалект «російська німецька». Озброєна лише цікавістю та картою, Мерле Гільбк в своїй книзі стала на шлях пошуку «дикого сходу» всередині Німеччини.

Захід відбувається за підтримки Фонду Роберта Боша та Гете-Інституту Київ.

Завтра ж, 28 січня, з 10:00 по 16:00 (з перервою на обід) там же (німецькою мовою) відбудеться Лекція/Семінар «Простодушне слово – нерозсудливе: Німеччина – екскурс по історії, літературі, музиці та журналістиці».


Tags: , , , , , ,