Літературні читання лауреатів Конкурсу молодих поетів від ВО “Свобода”

У середу 10 березня 2010 року о 18.00 у БКТМ «Автограф» відбулися літературні читання лауреатів Конкурсу молодих поетів, присвяченого Шевченківським дням. Організатором конкурсу виступила Чернівецька міська організація ВО «Свобода».

У читаннях взяли участь дев’ять поетів, саме їхні вірші визнані кращими та увійдуть до збірки поезій, котра найближчим часом побачить світ. Конкурсанти мали можливість позмагатися у декламації власних творів перед аудиторією.

У читаннях брали участь здебільшого аматори; для декого з них такий захід відбувався вперше, ставши своєрідною прем’єрою. Та незважаючи на це, виступи конкурсантів глибоко вразили глядачів та суддів. Переможців читань було нагороджено подарунковими виданнями «Кобзаря» Тараса Шевченка.

«Подібні заходи є вкрай необхідними, – зазначив у своєму виступі голова Чернівецької міської організації ВО «Свобода» Назар Горук, – для багатьох учасників, сподіваюся, цей конкурс додасть натхнення творити. Для нашої організації провести цей захід та видати збірку віршів є принциповою справою: сьогодні тільки лінивий не клянеться у любові до творчості Пророка, у любові до України, але коли доходить до справ – враз з’являються різні перешкоди».

***
(с)
Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»


Tags: , ,