Поетичне дійство з нагоди ювілею Віри Китайгородської


У Києві Лідія Вовкун зіграла моновиставу за віршами Ліни Костенко, у Луцьку – за віршами Лесі Українки, у Чернівцях вона читатиме вірші Віри Китайгородської.

Вистава “Віра” – це чуттєва розмова двох осіб (Лідії Вовкун та Євгена Нищука): чоловіка і жінки, письменника і совісті, українця і українки, мандрівника і тієї, котра чекає, філософа і натхенниці. Кожне їхнє слово, кожен тон, посмішка чи смуток – емоція, яка пронизує наскрізь завдяки неймовірним віршам Віри Китайгородської. Вистава переповнена потужною громадянською, ніжною інтимною та глибокою філософською лірикою.

Враження підсилюють півсотні музикантів симфонічного оркестру на чолі з талановитим диригентом Йосипом Созанським та академічний теологічний хор Заслуженого вчителя України, викладача ЧНУ Андрія Плішки.

(с) Леся Воронюк

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото