Квартирник за участю харківського гурту Оркестр Че

Чернівці – місто з чудовою архітектурою, цікавою історією, мультинаціональне, барвисте, гарне у всіх відношеннях ,але потрапити сюди гурти на концерт можуть не всі.. Потапа і Настю Каменських в муз драм театр ім. О. Кобилянської привозити гаразд, а от щось цікаве, справжнє, так ні…
Виникають питання грошей, боргів, мало чисельної публіки, невдалої реклами. Куди ж привезти маловідомий чернівецькій публіці гурт, так щоб не залишитися з купою боргів? В Хард Рок з його покаліченою акустикою?
В Шепетівку з її допотопною апаратурою?
Чи може в кафе Гармонія, де без проблем можна було б робити вечірки в стилі Unplugged але чомусь і далі продовжують мучити відвідувачів жахливим звуком?
Правда, ми забули про вищезгаданий ще муз драм театр ім. О. Кобилянської, та для андеграунду шлях туди закритий з двох причин: дорогої оренди та страху що фанати понівечать культурну перлину міста.
Навіть якщо знайти приміщення куди можна запхати всіх бажаючих залишається відкрите питання звуку. Чернівецький магазин «Ремікс» є монополістом на ринку послуг звуконалаштування і, як кожен монополіст, хапає такі гроші, що дешевше привезти апаратуру та звукача з Хмельницького, ніж скористатися їх послугами.
Що ж робити в такій ситуації? Як не дивно, відповідь знайшлася – квартирник. Саме це незвичне явище для Чернівців допомагає організаторам позбутися головного болю та зекономити гроші, а фанатам послухати музику улюблених виконавців.

10 квітня в Чернівцях, в кращих традиціях жанру, відбувся квартирник за участю харківського гурту Оркестр Че. Приїхати повним складом хлопці не змогли. Та їм не звикати до труднощів, удар на себе взяли фронтмен гурту Олег Каданов (гітара, вокал) та Сергій Савенко (кларнет). Виступ проходив в дружній обстановці.

В перервах між піснями виконавці читали власні вірші, відповідали на запитання та жартували. Майже 2 години тривав виступ і якби хлопці на спішили на потяг, то продовжувався б ще довго. Основу концерту складали пісні з нового альбому «Предчувствие нулевого года». Публіку порадували зовсім новими піснями та старими, всім відомими хітами. Хлопці пообіцяли що скоро візьмуться за написання нового альбому.

(c) Людмила Мещерякова [ludpunkt@ukr.net], Сергій Рогов


Tags: , ,