Що ж це коїться? На Дністрі відстрілюють людей!

7 грудня 2009 року близько 16 години двоє членів Чернівецької обласної федерації риболовного спорту на річці Дністер (в районі с.Берново Кельменецького району) рибалили спінінгом з човна. Аж раптом спінінг зачепився за невідомий предмет у воді. Спортсмени підпливли, щоб звільнити приманку від підводної перешкоди і виявили, що вони зачепилися за сітку. Сітка була не маркована та чоловіки відчепили свою приманку від сітки і попливли далі. Аж тут Валерій та Андрій побачили, що назустріч їм пливе човен без розпізнавальних знаків, в якому були двоє невідомих осіб, які не зупиняючись, протаранили їхній човен. Після цього невідомі без попередження почали стріляти в сторону спортсменів.

Один з невідомих стрибнув до них у човен і розпочав боротьбу. Та в результаті сутички сам опинився у воді. Після цього пролунав ще 1 постріл (всього їх було 6, 5-м було прострілено човен), але це не завадило продовжити рух до берега, шукаючи порятунку на базі – Будинок Рибалки в селі Берново. Коли вони вибралися на берег, Федоров Валерій зателефонував в міліцію за №102 і залишився чекати наряду міліції на базі, а Суслєнський Андрій сів у свою машину і поїхав прослідкувати, де нападники причалять – орієнтовно вони причалили до берега в селі Малинівка (Хмельницька обл.).

Через 15 хв на базу припливли два невідомих, один з них представився Віктором Панівським, інший не представився. Віктор Панівський шукав Валерія та Андрія. Дізнавшись, що їх на базі нема він заявив, що йому зателефонували і повідомили, що крадуть його сітки, а також сказав, що він має дозвіл на науковий вилов риби. Після чого він залишив територію бази.
Через годину приїхав наряд з Кельменецького РВ УМВС.

Після пояснень Федорова Валерія, представники правоохоронних органів прийняли заяви від потерпілих, крім заяви співробітники міліції вимагали написати розписку про те, що потерпілі дозволяють оглянути свій автомобіль. Хоча після написання розписки, автомобіль вони не оглядали. Після цього наряд поїхав.

О 20:00 Валерію зателефонував начальник Кельменецького РВ УМВС, який викликав в райвідділ смт. Кельменці. По прибуттю на місце представники міліції безпідставно вилучили у нас мобільні телефони, пояснивши, що так треба. Перевіривши мобільні телефони їх повернули і відпустили потерпілих. Поки що тишина…

(Далі буде…)

Дана інформація отримана з вуст потерпілих Федорова Валерія Олексійовича та Суслєнського Андрія Борисовича. Просимо керівництво УМВС краю взяти на особистий контроль розслідування цього кричущого випадку.

Галина ЄРЕМІЦА [galka29_78@mail.ru], журналістка


Tags: