Телефон довіри КРУ в Чернівецькій області (0372)52-01-92, ГоловКРУ України (044)425-38-39

Телефон довіри є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державної контрольно-ревізійної служби з громадськістю.
Основними завданнями функціонування „телефону довіри” є:
– надання роз’яснень щодо повноважень органів державної контрольно-ревізійної служби;
– фіксація повідомлень про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна об’єктами, підконтрольними органам ДКРС (бюджетними установами, державними чи комунальними підприємствами або державними цільовими фондами);
– фіксація повідомлень стосовно неправомірних дій (бездіяльності) та рішень службових осіб органів ДКРС при здійсненні ними своїх повноважень.
Протягом І кварталу 2010 року на „телефон довіри” КРУ в області надійшло 7 звернень про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна, з яких 4 повідомлення передбачено перевірити під час проведення контрольних заходів, що будуть проводитись у 2010 році та 2 повідомлення на наданий час перевірено під час проведення контрольних заходів, якими виявлено порушень фінансової дисципліни, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів в сумі 47,4 тис. гривень.
Отже, зворотний зв’язок органів ДКРС з громадськістю за допомогою „телефонів довіри” забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9 до 18 години (у п’ятницю з 9 до 16 годин 45 хвилин).
Діючі номери „телефонів довіри”: КРУ в Чернівецькій області (0372)52-01-92, ГоловКРУ України (044)425-38-39.
За цими телефонами може зателефонувати кожен громадянин нашої області, задати питання або проінформувати контрольно-ревізійну службу про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.

Чекаємо Ваших дзвінків.

Прес-служба КРУ в Чернівецькій області


Tags: