Конкурс есе на тему “Я депутат міської ради. Мої дії…”

До участі в Конкурсі есе на тему «Я депутат міської ради. Мої дії…» запрошується молодь віком з 16 до 25 років міста Чернівців.
Мета Конкурсу – залучення ініціативної молоді до взаємодії з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями задля спільного вирішення локальних проблем територіальної громади міста Чернівці.
Основною умовою Конкурсу є подання конкурсній комісії есе (творчої роботи), в якому необхідно описати власне бачення вирішення однієї з актуальних проблем міста Чернівці. Потрібно також надати обґрунтування Ваших дій щодо покращення життя громади у разі обрання Вас депутатом Чернівецької міської ради. Проблему, яка може бути описана в есе, учасники визначають на власний розсуд, виходячи з соціально-економічної ситуації, яка склалася в місті та з власних переконань.
Для участі в Конкурсі необхідно до 30 березня 2010 року (включно) один примірник твору-есе у формі файлу .doc для розгляду експертною комісією надіслати на електронну адресу: sam-03@ukr.net, з приміткою «Конкурс есе».

Винагорода та призи:
2 автори найкращих есе будуть запрошенні до співпраці із депутатами міської ради в якості офіційних помічників-консультантів та матимуть змогу втілити в реальність свої задуми, описані ними в есе.
5 авторів найкращих робіт будуть запрошені на стажування в структурних підрозділах Чернівецької міської ради, з щомісячним отриманням грошової стипендії. Учасники стажування будуть зараховані до кадрового резерву міської ради та отримають відповідні сертифікати у Верховній Раді України.
10 авторів кращих праць будуть запрошені на екскурсію до Чернівецької міської ради.

Ініціатор Конкурсу: Володимир Бешлей, депутат Чернівецької міської ради www.beshley.cv.ua.

Організаторами конкурсу є ЧММГО «Спілка Активної Молоді», КМГО «Молодіжна Альтернатива», відділ у справах сім’ї і молоді та управління освіти Чернівецької міської ради.

Вимоги до оформлення:
Загальний обсяг есе – до 2-х друкованих сторінок (формат А4, шрифт Times New Roman, розмір 14, інтервал 1,5). Конкурсна робота повинна мати заголовок.
На Конкурс приймаються есе, підготовленні індивідуально. Роботи, які будуть виконані колективом авторів, не будуть розглядатися.
При оформленні есе авторам необхідно вказати:
– Прізвище, ім’я, по-батькові автора есе (повністю);
– Місце проживання;
– Місце навчання: назва вузу, факультету;
– Рік народження;
– Контактні телефони (домашній та/або мобільний), електронна адреса.

Критерії оцінювання есе:
– Актуальність описаної проблеми та реальність запропонованого механізму вирішення даної проблеми;
– Оригінальність підходу до вирішення міських проблем;
– Логіка в аргументації свої точки зору, врахування реальних обставин суспільного життя та власного життєвого досвіду;
– Узгодженість в тексті ключових тез та аргументів;
– Несуперечність особистісних суджень.

Результати конкурсу будуть оприлюднені після 05 квітня 2010 р. на порталі Мережі громадської дії www.blok.cv.ua та офіційному сайті депутата міської ради Володимира Бешлея www.beshley.cv.ua.

Контактна особа: Олійник Євгенія, моб. 050 909 13 45
Адреса: м.Чернівці, вул. Ломоносова, 2.
Ти молодий – тобі час діяти!

(c) Чернівецьке міське громадське
молодіжне об’єднання
«Спілка Активної Молоді»
(САМ)


Tags: