Конкурс дитячого образотворчого мистецтва «Україна, в якій я хочу жити»


_____________________________________________________________

Минулого тижня у Чернівецькому художньому музеї стартувала фінальна частина чернівецького обласного відбору творчих дитячих робіт до ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого образотворчого мистецтва «Україна, в якій я хочу жити». Цей конкурс було засновано 1 червня 2009 року і засновником конкурсу є ТзОВ «Компанія Гердан». Також до організаторів цього проекту відносяться та Львівська організація НСХУ.

Всього на першому конкурсі 2009 року на огляд журі було представлено більше 700-а творів учнів художніх шкіл, студій та гуртків з усієї України, а журі конкурсу під керівництвом ректора Львівської академії мистецтв Андрія Бокотея відібрали 102 кращих твори, які й були експоновані на фінальній виставці у Львівському Національному музеї.

А цієї осені другий за ліком конкурс стартував в усіх обласних центрах України. Як ми вже зазначили, виставка-фінал Чернівецької області відкрилася в художньому музеї, який щорічно підтримує талановиту буковинську молодь та надає виставкові зали для експозицій дитячих виставок, і на розсуд журі було запропоновано близько 150-ти робіт, з яких у Всеукраїнський фінал конкурсу поїде 10 творів юних буковинських художників. Засідання журі відбулося 1 жовтня, а вже 3 жовтня за сприяння однієї з політичних сил, яка активно розпочала передвиборну кампанію, переможців буковинського відбору було нагороджено дипломами, грошовими преміями та цінними призами.

З 4 жовтня у вестибюлі художнього музею експонуються найкращі роботи чернівецького відбору, з якими може ознайомитися кожен відвідувач. Нам же лишається побажати юним буковинцям вміння, наснаги та подальших творчих успіхів.

Результати:

ГРАН-ПРІ

Брюхович Дарія (студія «Живопис», м. Чернівці, викладач – Куваєва Л.)

СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

1. Прилипчан Олександра, 14 років (Путильська ХШ, викладач – Ковальчук Т.)
2. Євдокімова Світлана, 13 років (студія «Живопис», м. Чернівці, викладач – Куваєва Л.)
3. Бота Крістіан-Іван, 14 років (Новоселицька ХШ, викладач – Теуту В.

СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

1. Сорощук Анна, 12 років (Сторожинецька ХШ, викладач – Побережна С.)
2. Липовик Андрій, 12 років (Кіцманська ХШ, викладач – Гордей Б.)
3. Рабушин Олексій, 10 років (Арт-студія «Музеум», м. Чернівці, викладач – Михайленко О.)

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

1. Гарбар Анастасія, 6 років (студія «Живопис», м. Чернівці, викладач – Куваєва Л.)
2. Рабушин Андрій, 6 років (Арт-студія «Музеум», м. Чернівці, викладач – Михайленко О.)
3. Гологан Юлія, 6 років (студія «Живопис», м. Чернівці, викладач – Куваєва Л.)

Альберт Комарі,

старший науковий співробітник

Чернівецького художнього музею





ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото