Комунальне автобусно-тролейбусне підприємство приєднали до тролейбусного управління

Сесія міської ради ухвалила рішення про припинення діяльності Чернівецького міського комунального автобусно-тролейбусного підприємства шляхом його приєднання до комунального підприємства « Чернівецьке тролейбусне управління». Для завершення цієї реорганізації дано три місяці.

У зв’язку з тим, що комунальне автобусно-тролейбусне підприємство було збитковим, у червні цього року сесія міської ради прийняла рішення про оптимізацію його господарської діяльності, яка передбачала передачу його тролейбусного парку тролейбусному управлінню. Однак і після цього підприємство залишилося збитковим . Зокрема, у грудні цього року його збитки очікуються у розмірі майже 90 тис. грн.

Тому сесія вирішила, що подальше функціонування комунального автобусно-тролейбусного підприємства є недоцільним, утворила комісію для проведення його реорганізації та встановила, що в результаті реорганізації, усе майно, майнові права та обов’язки зазначеного підприємства переходять до комунального підприємства « Чернівецьке тролейбусне управління».
Працівники автобусно-тролейбусного підприємства будуть увільнені у відповідності до діючого законодавства.

«Реорганізація цього підприємства обійдеться міському бюджету в 1,3 мільйона гривень. Однак подальше утримання цього збиткового підприємства вартуватиме бюджету ще дорожче », – заявив міський голова Микола Федорук.

Довідка. Останні роки роботу міського електротранспорту забезпечували два комунальні підприємства – автобусно-тролейбусне та тролейбусне управління. Вони обслуговували різні тролейбусні маршрути і мали власні тролейбусні парки та окремі ремонтні бази.

(с) Прес-центр МР


Tags: