Вечір іспанського кіно від кіноклубу КОМПОТ!

10 березня кіноклуб КОМПОТ о 19.00 запрошує у Будинок естетики та дозвілля, Шепетівська,5 на вечір

ІСПАНСЬКОГО КІНО

Гарячі короткометражні фільми від гарячих іспанських режисерів.

ВХІД – 20 грн.

ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 0976621552

Інформаційні партнери:
Буковина online
Press.cv.ua

Технічна підтримка:
ГМ ОПОРА

ПРОГРАМА ВЕЧОРА ІСПАНСЬКОГО КІНО 10 БЕРЕЗНЯ

ОДНОЇ ДОСТАТНЬО 16’ – Боря Кобеаґа 2005
Коли дружина йде від Хоакіма, він з сином вирушає на пошуки тещі в будинок престарілих, аби та зайнялась господарством.

БУДИНОК ЖАХІВ 17’ – Кольдо Серра 2003
Герой фільму погоджується на лікарський експеримент за значну матеріальну винагороду. Він сам в темній кімнаті і ось-ось почнуться випробування на стійкість психіки. Захоплюючий фільм, від якого холоне кров у жилах, а несподівана розв’язка здивує кожного.

ТАКСІ? 5’ – Тельмо Есналь 2007
Якщо ви не пристанете на умови таксистів цього міста, ви ніколи не доберетесь до місця призначення. Комедійний фільм про чоловіка, який сів явно не в той автомобіль…

НА ОДНІЙ ХВИЛІ 9’ – Хосе Марі Ґенаґа 2005
Справа не в розмовах, не в довгих роках, прожитих разом. Іноді в місцях, де люди проходять повз одне одного, лише за декілька хвилин, можна знайти когось і назавжди залишитись разом. Романтична історія про кохання, яке виникає, коли двоє людей в сусідніх автомобілях слухають одну пісню на радіохвилі.

БІЛЬШЕ НЕ МОЖУ ЙТИ 13’ – Луїс Алехандро Бердехо 2001
Батько вчить сина позбутись відрази до жуків. Наслідки непередбачувані..

7:35 ВРАНЦІ 8’ – Начо Віґальондо 2003
Одного ранку героїня помічає, що в кафе, де вона завжди снідає, діється щось дивне, всі відвідувачі і офіціанти не промовляють жодного слова. Всі вони виглядають понуро. Ніхто не торкається свого сніданку. І раптово звучить пісня!

ТРЕТІЙ ПОВЕРХ, КОРПУС Б 18’ – Хосе Марі Ґенаґа 2002
Пересічне знайомство переростає в цілу катастрофу… Героїня фільму бачить на пляжі чоловіка, який читає газету і просить його подивитись за її речами, поки вона плаватиме. Чи закінчиться все простою крадіжкою?

ПЕРШИЙ РАЗ 11’ – Боря Кобеаґа 2001
Беґонья вже в літах і вона досі незаймана. Переконана в тому, що смерть вже не за горами, вона вирішує викликати проститута, Данієля, щоб задовільнити свою цікавість, і переконатись, що секс це справді так надзвичайно як всі говорять. Тільки для Данієля це завдання не з простих…

(с)
www.kinoclub.cv.ua

Інформація з прес-релізу:

10 березня о 19.00 кіноклуб КОМПОТ вдруге запрошує у Будинок естетики та дозвілля (Шепетівська,5) на вечір ІСПАНСЬКОГО КІНО на новому великому екрані розмірами 3 на 4 м. Цього вечора всі бажаючі зможуть подивитись гарячі короткометражні фільми від неповторних іспанських та баскських (студія Kimuak) режисерів. У програмі буде представлено 8 захоплюючих фільмів. Протягом показу можна буде на повну відчути теплу і запальну атмосферу Іспанії. І головне побачити світ очима її темпераментних режисерів.
Інформація:
24 лютого 2010 року почав свою роботу кіноклуб «Компот», який обіцяє стати першим регулярним місцем зібрання молоді для перегляду найкращих відеоробіт режисерів короткометражних фільмів з усього світу. Надалі плануються покази різноманітних жанрів від анімації до експериментального та ігрового кіно. Також окремі вечори будуть присвячені роботам з різних країн світу, серед них будуть роботи іспанських, французьких, японських, німецьких, ізраїльських та інших режисерів. Також планується проведення тематичних відео вечірок.

Повна програма тут: http://www.kinoclub.cv.ua/2010/03/10-19.html

Покази будуть проводитися постійно. Наступний показ відбудеться 24 березня 2010 року в приміщені Будинку естетики та дозвілля, який буде присвячений приходу весни та тепла.

(с)
Прес-служба Кіноклубу «Компот»
www.kinoclub.cv.ua
kinoclub.kompot@gmail.com
0976621552


Tags: , , ,