Кіноклуб КОМПОТ: найкращі короткометражки з Польщі, Угорщини, Росії та Чехії 6 жовтня

6 жовтня о 19:00 в Будинку естетики та дозвілля, вул.. Шепетівська,5 відбудеться вечір кіно з країн Центральної і Східної Європи. Ми подивимось по-новому на такі близькі і схожі, але часом зовсім невідомі нам країни, фільми яких розкажуть про поляків, угорців, росіян і чехів більше, ніж будь-які телевізійні новини і туристичні вебсайти, чесно і по-справжньому.

Польська драма, угорська анімація, російський трилер і чеська комедія – це фільми молодих режисерів, зняті протягом двох останніх років, повні гумору і несподіваних поворотів сюжетів, які нічим не поступаються ні американському, ні західноєвропейському кіно і створені професійно та на високому художньому рівні.

За двохгодинний вечір і тільки один раз 6 жовтня глядачі побачать історію безмежної любові і прихованих таємниць в польській стрічці «Темної Кімнати Не Треба Боятись» (режисер Куба Чекай), відкриють всю правду про котів в угорському мультфільмі «Ох Вже Ці Коти» (режисер Матіас Ланчінґер), дізнаються справжню історію про революцію 1989 року в тодішній Чехословаччині за версією юного велосипедиста і фаната героя серіалу про Майкла Найта в чеській комедії «Холодну Війну Закінчив Майкл Найт?» (режисер Стефан Альтріхтер). Загалом буде продемонстровано 7 фільмів, кожен з яких брав участь в багатьох міжнародних фестивалях і отримав популярність і визнання як у себе в країні так і в світових кіноколах.

«Нові Горизонти» – це другий показ короткометражок в осінньому сезоні кінопереглядів, що проводяться в Палаці мистецтв кожного другого четверга і збирають не тільки любителів короткого метру, а й всіх, хто хоче цікаво і весело провести час.

Подивимось на сусідів по-новому! Тільки яскраве кіно від формації WIZ-ART та кіноклубу КОМПОТ
Промо-ролик показу: http://www.youtube.com/watch?v=rAHmIAv-eyM
Повна програма показу: http://www.kinoclub.cv.ua/2010/09/wiz-art-6.html

Прес-служба Кіноклубу «Компот»
www.kinoclub.cv.ua
kinoclub.kompot@gmail.com
0976621552


Tags: , ,