Комітет Захисту України у Чернівецькій області


13 травня цього року утворено Захисту України у Чернівецькій області.
Головою Координаційної ради Комітету Захисту України у Чернівецькій області на початковому етапі діяльності обрано Голову Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Мельничука Віталія.
В Координаційну раду комітету увійшли представники партій :
НСНУ
ВО «Батьківщина»
ВО «Свобода»
«Народна Самооборона»
Народний Рух України
Українська Народна Партія
Конгрес Українських Націоналістів
Демократична Партія України
Українська Республіканська Партія «Собор»
УНА-УНСО
ГО БНСБ


За результатами установчих зборів Комітету Захисту України у Чернівецькій області сьогодні, 14 травня, о 12:00 в Українському народному домі відбулася прес-конференція за участю представників Комітету.

Інформація з прес-релізу:

Три місяці керування теперішньої влади відкинули розвиток українського суспільства далеко за 2004 рік, в минуле.
Практично всі кроки новообраного президента Януковича та прем’єр-міністра Азарова без війни здають Україну Росії.
Пакт Януковича-Мєдвєдєва, щодо продовження терміну перебування російського флоту в Криму до 2042р., є реальною загрозою цілісності України.
Заяви міністра освіти Табачника, відвертого українофоба, свідчать про серьйозні плани вилучення зі свідомості школярів історичної правди та введення хибних історично-навчальних засад у систему освіти
Віце-премєром Семиноженком декларуються чіткі плани об’єднання у єдине співтовариство України, Росії та Білорусі.
Теперішня влада на догоду олігархічним кланам планомірно знищує дрібний та середній бізнес, черговим підтвердженням цього податкові репресії на Калинівському ринку у Чернівцях, податкові звірства у Сторожинецькому, Вижницькому та інших районах Буковини.
Влада різними обмеженнями проведень дозволених Конституцією заходів Народного впливу і в Києві і в Чернівцях і по всій Україні чинить подальший тиску на громаду
Чиниться грубий тиск на Засоби масової інформації з метою створення в Україні масмедійної обслуги антинародного режиму.

Теперішня влада, зокрема й на Буковині, свідомо використовує механізми тиску на представницькі органи, політичні сили, громадські організації торгуючи посадами у виконавчій владі.
Все це – свідчення відвертого, всупереч волі українців, підпорядкування державних інтересів України олігархічним кланам, які впродовж останніх років підживлювала імперська Росія.
Для всіх громадян України прийшов час, коли вкотре потрібно не лише словами, але й діями відстоювати незалежність нашої держави.

10 травня у Києві свідома українська інтелігенція та опозиційні до діючої влади політичні сили оголосили про створення НАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
13 травня у Чернівецькій області національно-патріотичні, державницькі політичні партії та громадські організації створили КОМІТЕТ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

До КОМІТЕТУ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ у Чернівецькій області увійшли
НСНУ,
ВО «Батьківщина»,
ВО «Свобода»,
«Народна Самооборона»,
Народний Рух України,
Українська Народна Партія,
Конгрес Українських Націоналістів,
Демократична Партія України,
Українська Республіканська Партія «Собор»,
УНА-УНСО,
Політична партія «За Україну»,
ГО БНСБ,
інші громадські організації та окремі громадяни – процес продовжується.

Рішенням координаційної ради на початковому етапі діяльності керувати Координаційною радою КОМІТЕТУ ЗАХИСТУ УКРАЇНИ у Чернівецькій області доручено Голові ЧОО ВО «Свобода» Мельничуку Віталію. Термін керування кожного з членів координаційної ради – 1 місяць.

Першими спільними діями громади Буковини та Комітету Захисту України будуть пікетування у Києві та Чернівцях приміщень органів державної влади.
Акції протесту будуть проведені з метою донесення до обласної влади позиції громади та політичних сил Буковини, щодо недопустимості найменшої здачі інтересів України при зустрічі Президентів України та Росії 17-18 травня
У Києві це на 17 травня з 8 години пікетування Адміністрації Президента. У Чернівцях пікетування приміщення Чернівецької ОДА та облради розпочнеться з 10 години.
Звертаємось до всіх кому не байдужа доля української держави!
17 травня на 10 годину всі разом прийдемо пікетувати приміщення ОДА та обласної ради, що розташоване за адресою: м.Чернівці, вул. Грушевського,1
Пікетування буде проведене з метою недопущення:
– подальшого тиску теперішньої влади на громаду;
– спроби знищення дрібного та середнього бізнесу;
– введення хибних історично-навчальних засад у систему освіти;
– подальшого тиску на ЗМІ та згортання Свободи слова;
– впливу інших країн на розвиток суспільства в Україні.
Подальша діяльність Комітету Захисту України у Чернівецькій області буде вирішуватися на координаційних радах Комітету


На запитання Петра Кобевка яким саме чином збирається Комітет впливати на депутатів (від партій-учасників Комітету) обласної ради, які не голосують за питання, що “не подобаються” теперішній владі, Віталій Мельничук нагадав про необхідність “очищення наших рядів” від недостойних людей.

Загалом Комітет залишається відкритим для усіх партій та громадських організацій, які поділяють позицію Комітету.
Крім того – обіцяно, що на масових заходах партійної символіки не буде. Тому що це не політичний рух, а рух народу, спрямований на захист суверенітету держави, прав і свобод громадян.

Щодо участі Фронту змін у діяльності Комітету – поки що жодних коментарів.
Хто конкретно з теперішньої крайової влади є “непрофесіоналом” – обіцяно, що у понеділок буде усе наочно продемонстровано на транспорантах.

Нагадуємо, що 17 травня на 10 годину відбудеться пікетування приміщення ОДА та обласної ради.


Tags: , , ,