КОЛО ЗАПИТАНЬ з Чернівців

22 травня 2009 року з 19:46 по 21:00 у прямому ефірі “Радіо Ера” ФМ проходило ТОК-ШОУ “КОЛО ЗАПИТАНЬ” (відбувалося в м. Чернівці, вул.Комарова, 13-а, конференц-зала готелю «Черемош»):

Цього разу “коло запитань” проходило в Чернівцях, зібравши в прямому радіоефірі провідних буковинських науковців, економістів, журналістів (офіційний веб-сайт програми з можливістю послухати усі інші ефіри).

Серед основних обговорюваних проблем – розподіл коштів та повноважень між центром та реґіонами, транскордонне співробітництво, пріорітетні галузі реґіонального розвитку; проблема трудової міграції, моледь політичного устрою в державі загалом, виборча система – і багато інших.

“VIP-speaker” Арсеній Яценюк

Ведучий Сергій Сулим

Ведучий

Активна дискусія

Тетяна Смолдирєва, голова прес-клубу реформ

 • Anonymous

  Тут бачу всі знайомих тих хто хочуть знову прилаштуватись до свіжого "пирога". Шановні ви ставити не на ту конячку.

  По чесному сам не знаю як воно буде, але не бачу тут лідера.

 • Пане Степане, а за кого Ви готові віддати свій голос на майбутніх президентських виборах?

 • Anonymous

  Скажу чесно, що я дуже сильно розчарований політикою Призедента Віктора Ющенка.

  Сам стояв на Майдані. Працював у виборчому штабі "Наша Україна" Пізніше став помічником депутата від БЮТ. Тепер мені постійно телефонують із БЮТ і нагадують, що за мною виборчі дільниці. Я відповів, що надто розчарований хоча розумію, що ні на Ющенку ні Тимошенко світ не закінчується є інші політики в тому числі також Яценюк. Можливо, що і за нього поставимо свій підпис, але боюсь щоб він не поступив так само як Ющенко.

  Я усвідомлюю, що національна ідея, культура, історія повинні бути приорететом у внутрішні політиці нашої держави. Але щоденно нам приходиться вирішувати і зовнішні питання. Тут політика надто не проста, а іноді Україну заводить у глухий кут. Тут є надто багато питань і мало відповідей.

  Я розумію і Вас молоде покоління за вами майбуть. Тож зробіть правильний вибір.

  До речі на того ж Яценюка вже поставили великі ставки. Хоча йму альтернативи не бачу.

 • Так ось в тому-то й справа, що альтернативи Яценюкові не видко: якось надто вже скомпроментовані діючі перші особи.

  А там вже видко буде як справи повернуться, кого вибере наш народ і як новий (чи старий-новий) президент себе покаже на цьому відповідальному пості.

  Сподіваймося на краще:)

 • Anonymous

  Пане Степане! Ви альтернативи не бачите? Тому, що ви не зайомі з таким форматом політиків, ви ж привикли до відповідного інтелекту – стандарту. Чотири слова в хвилину. Це Ваш ідеал?

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото