Кодекс толерантності, презентація 8 грудня

8 грудня о 15.00 в конференц-залі Українського Народного Дому (вул. Ломоносова, 2) відбудеться презентація «Кодексу толерантності» – збірника нормативно-правових документів, що встановлюють права етнічних громад та регулюють діяльність національно-культурних товариств в Чернівецькій області.

Збірник покликаний ознайомити мешканців багатонаціональної Чернівецької області з основами міжнародного та українського законодавства щодо забезпечення національних прав окремих громадян та етнічних спільнот.

До збірника включено основні нормативно-правові та рекомендаційні акти міжнародних інституцій, передусім європейських, а також українські законодавчі акти, які стосуються прав етнічних громад (національних меншин) нашої держави та регулюють діяльність національно-культурних товариств.
З журналістами зустрінуться керівник проекту «Ідентичності прикордоння: досвід буковинської толерантності» Ігор Гаврада, упорядники збірника Володимир Старик та Тарас Халавка, а також представники управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Запрошуємо представників засобів масової інформації та національно-культурних товариств краю взяти участь у презентації книги, яка повинна стати настільним підручником цивілізованого співжиття різних національних громад.

(c)
Hозсилка Товариства “Украiнський Народний Дiм в Чернiвцях”


Tags: , ,