Олег Коцарев у Literatur Cafe


_________________________________
Літературні вечори продовжують нас дивувати.
Учора в “Literatur Cafe” відбулася зустріч з відомим харківським поетом і, як виявилося також і прозаїком – Олегом Коцаревим.
Олег КОЦАРЕВ є автором книг “Коротке і довге” (Київ: «Смолоскип», 2003), “Мій перший ніж” (Київ: “Факт”, 2009), “Неймовірна Історія Правління Хлорофітума Першого” (Київ: Смолоскип, 2009), а також співавтор книги “Цілодобово” (Київ: “Факт”, 2007) разом із Богданом-Олегом ГОРОБЧУКОМ та Павлом КОРОБЧУКОМ . Запрошений гість є лауреатом літературних премій «Смолоскип» та імені В. Підмогильного.

Насичену сюжетними картинами поезію подекуди було важко сприйняти, та часами здавалося, що ці рядки саме про твоє життя і твої думки.
Олег крім своїх поезій представив також і кілька книжок – “Червоні чоловічки” Юлії Стахівської та інші книжки видавництва “Смолоскип” : “Поети Празької школи” та “Розстріляне відродження”.

Наступного разу, крім запашної кави, чекатимемо на нову приємну зустріч, яка не тільки нам відкриватиме літературну Україну, а і Україніі відкриватиме Чернівці.

(с) Акентьєва Мирослава [myroslava@bukovynaonline.com]

Інформація з прес-релізу:

Чим відрізняється харківське літературне і культурне середовище від чернівецького і київського? Що таке географія України в культурній площині? На ці питання відвідувачі “Literatur Cafe” Культурно-мистецького центру “Українська Книга” мали змогу поговорити з Олегом КОЦАРЕВИМ, який приїхав у Чернівці з Харкова.

Олег КОЦАРЕВ є автором книг “Коротке і довге” (Київ: «Смолоскип», 2003), “Мій перший ніж” (Київ: “Факт”, 2009), “Неймовірна Історія Правління Хлорофітума Першого” (Київ: Смолоскип, 2009), а також співавтор книги “Цілодобово” (Київ: “Факт”, 2007) разом із Богданом-Олегом ГОРОБЧУКОМ (який нещодавно також відвідав “Literatur Cafe”) та Павлом КОРОБЧУКОМ (якого ми теж обов’язково запросимо в Чернівці). Він регулярно друкується в різних періодичних журналах та на Інтернет-сайтах. Є лауреатом літературних премій «Смолоскип» та імені В. Підмогильного.

На зустрічі з КОЦАРЕВИМ було багато поезії виданої і невиданої, проза та унікальна сильнодіюча на слухача манера читання автором власних текстів.
Окрім того, Олег презентував поетичну збірку “Червоні чоловічки” Юлі СТАХІВСЬКОЇ та інші книжки видавні “Смолоскипом”: “Поети Празької школи” та “Розстріляне Відродження”.

*********************
*********************

Інформаційним партнером Літературних Вівторків у Чернівцях є Інтернет-портал www.bukovynaonline.com, де Ви завжди маєте змогу дізнатися більше про наші зустрічі та акції, а також подивитися яскраві світлини з цих заходів.
Інтернет-спонсор – мережа компанії «LANgate».
“Literatur Cafe” – затишне місце в Чернівцях, де кожного дня, окрім понеділка, з 12:00 по 22:00 завжди можна випити доброї кави або посмакувати смачними тістечками. А щовівторка о 18:00 тут відбуваються різноманітні літературні імпрези.

(c) Сашко Горський [sazhko@gmail.com]


Tags: , ,