Книга чернівецького видавництва для Євро-2012

Цьогорічна “Найкраща книга України” – “З української старовини” (яку ми мали змогу бачити ще того року) , має всі шанси стати своєрідним талісманом Євро-2012.

VI Київська міжнародна виставка-ярмарок, яка проходила ще у серпні, завершилася  урочистим нагородженням видавництв, чиї книги стали переможцями Національного конкурсу «Краща книга України»ю

Найвищу нагороду, з-поміж 155 книг 50-ти видавництв України, отримала книга чернівецького видавничого дому «Букрек» «З української старовини».

Видавництво “Букрек” і упорядник книги Петро Житар вирішили ще раз продовжити життя цього понадсторічного стародруку. Вони підготували його видання польською і українською мовами.

Стрічка з відповідним написом зробить видання гарним подарунком гостям футбольного чемпіонату. З книгою “З української старовини” українською і російською мовами вже ознайомились видавці і читачі Європи на Франкфуртському книжковому ярмарку, на міжнародних книжкових виставках у Москві та Ашхабаді. Скрізь вона викликала схвальні відгуки.

Це перевидання альбому 1900 року про славне історичне минуле нашої Батьківщини, спроба повернути сучасникам перлину видавничої справи кінця ХІХ століття. Ця книга – справжня енциклопедія козацького життя, неперевершене дослідження історії і побуту Запорізької Січі. Текст подається мовою оригіналу та в перекладі сучасною українською мовою. Книга багатоілюстрована.


Tags: , , ,