Засохлі клени на вулиці Кобилянської замінять

За рекомендацією науковців ботанічного саду Чернівецького нацуніверситету заміну кулеподібних кленів на вулиці О.Кобилянської, які всохли, замінять у червні цього року.

Планується також кошти, які місто отримує на відшкодування від втрат земель сільськогосподарського призначення, спрямовувати на озеленення міста. Якщо таку пропозицію підтримують депутати міської ради, то на роботи із озеленення міський трест зеленого господарства додатково отримає майже 150 тисяч гривень.

60 тисяч гривень, які Чернівці має отримати як переможець обласного конкурсу з визначення населеного пункту найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку, вирішено спрямувати на придбання нових урн для сміття. Їх буде встановлено на вулицях та площах міста.

(c) Прес-центр міської ради

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото