Вечір ДУЖЕ НІМЕЦЬКОГО КІНО

24 березня о 19.00 кіноклуб КОМПОТ запрошує глядачів у Будинок естетики та дозвілля (вул. Шепетівська,5) на вечір ДУЖЕ НІМЕЦЬКОГО КІНО.
Цього вечора всі бажаючі зможуть подивитись короткометражні фільми німецьких режисерів. У програмі буде представлено 6 захоплюючих стрічок. Протягом показу можна буде на повну відчути неперевершену атмосферу Німеччини. І головне дізнатись про Німеччину все, що ви хотіли знати, та побачити світ очима її режисерів.

Серед фільмів будуть роботи таких режисерів: Карстена Унґера, Стіана Сместада, Еґмонта Майера, Філіпа Піскожинські, Йенса Кемперта, Крістіана Маршала, Хендріка Пієта, Ніліша Бартеля.

Програма
БЛАКИТНА МАВПОЧКА 45’ – Карстен Унґер, 2006
Зворушлива історія про буремні двадцяті, понівечену післявоєнну Німеччину і Велику депресію. Художник приходить щовечора в кабаре з мрією намалювати спокусливу співачку. Події розгортаються з драматичністю, притаманною Добі ілюзій і надій.

ПАТРІСІЯ БОРЩ 3’ – Стіан Сместад, 2009
Візуальний поетичний документальний портрет танцівниці Патрісії Борщ. Молоді танцюристи, які виступають на карнавалах Західної Німеччини називаються «Функемаріхен». Патрісія Борщ живе в маленькому селі Віндхаґені, 50 кілометрів від Кьольна і її талантом пишаються всі її односельчани.

ЧЕРВОНИЙ КРОЛИК 8’ – Еґмонт Майер, 2007
Анімаційний фільм про чоловіка, який сам мешкає в маленькій квартирі. Він втрачає будь-який контакт зі світом і людьми, відколи в нього починає жити кролик.

ВТРАЧЕНО І ЗНАЙДЕНО 8’ – Філіп Піскожинські, 2008
Важко втрачати когось, кого кохаєш. Але можливо ще сумніше повернути це кохання назад.

СЕДРІК 10’ – Йенс Кемперт, Крістіан Маршал, Хендрік Пієта, 2006
The Death – це нова компанія, яка починає займатися логістикою і перевезеннями на той світ.. Безжалісна Смерть з Косою залишає свого племінника самого і той за короткий час вибудовує грандіозну корпорацію.

ДВА НА ТРИ 30’ – Ніліша Бартель, 2007
Весела і драматична історія про молоде німецьке подружжя. Вони живуть в крихітній квартирі в Берліні, не мають постійної роботи, доглядають за своїм немовлям і вчаться мирно вирішувати конфліктні ситуації.

Тривалість програми 104 хвилини


Tags: , , , ,