Буковинка Валентина Данилюк у фіналі Дитячого Пісенного Конкурсу “Євробачення-2009”!

На сьогоднішній прес-конференції в залі селекторних нарад Чернівецької ОДА Петро Брижак представив Валентину Данилюк – 11-річну мешканку села Шипинці Кіцманського району, яка увійшла до фіналу Дитячого Євробачення-2009.

Національний відбір Дитячого Пісенного Конкурсу “Євробачення-2009”, у якому взяли участь понад 70 талановитих дітей з усієї України, відбувся 12-13 травня у Києві. У першому турі з усіх конкурсантів обрали 32, а 14 травня у півфіналі конкурсу обрано 12 фіналістів. До цієї 12-ки увійшла і маленька буковинка.

Вокалом займається з 5 років у Молодіжному продюсерському центрі “Вікторія” під керівництвом Івана Гатрича. У своєму юному віці вона вже встигла завоювати чимало перемог на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, серед них – Обласний телефестиваль “Золотий ключик”, Всеукраїнські конкурси “Нові імена” та “Золоте курча”, міжнародні фестивалі “Світ талантів” та “Зоряний Крим”. Валентина навчається у музичній школі по класу скрипки та фортепіано та є активною учасницею усіх мистецьких та благодійних заходів міста та області.

Спеціально для дитячого “Євробачення” написана пісня “Малесеньке кохання”, пошито новий костюм та створено сучасний образ школярки. 1 червня Валя поїде до “Артеку”, де готуватиметься до фіналу Дитячого “Євробачення-2009”, який буде проведено 16 червня.
Переможця визначать за смс-голосуванням.

“Ми плекаємо надзвичайно великі надії і сподівання на перемогу Валі”, – відзначив Петро Брижак під час прес-конференції.

А сама юна виконавиця поділилася позитивними враженнями від Конкурсу і відзначила, що “знайшла там багато нових друзів”.

Бажаємо перемоги!


Tags: , , , ,