Максим Кідрук у Букіністі


Максим Кідрук – письменник, мандрівник, журналіст і просто цікава людина; завітав сьогодні до книгарні “Букініст”.
Навіть дуже талановиті письменники не завжди уміють говорити. Максим уміє: з четвертої до шостої розповідав про свої пригоди, про творчість, про плани на майбутнє – і це було дуже цікаво, слухали усі.
Зрозумівши, що займається не тим, чим хоче, Максим полишає аспірантуру у Швеції і у нас в КПІ, спонтанно наважується на подорож за океан – і пише про це книжку. Далі – більше: Південна Америка, Близький Схід, Нова Зеландія – і взагалі, таке враження, що де лиш він не побував, чого лиш не бачив.

Максим – ходяче втілення мрії, мабуть, доброї половини молодих людей в Україні: освічений, вільний у розпорядженні своїм часом, реалізований у творчості, багато подорожує за рахунок гонорарів; зрештою – займається саме тим, чим хоче займатися, він знайшов своє покликання і знає куди прямує.
А прямує, до речі, до Анголи і Намібії, уже за тиждень, 15 грудня.

Сподобалося його бачення історії цивілізацій, дуже цікаво буде почитати його книгу (поки що робоча назва “Коли говорять камені”), у якій він поділиться своїм баченим за залишками-свідками шляхом цивілізацій, альтернативним.
Ще на черзі книга про нанотехнології і програмування – якись там (“техногенний” здається) трилер; сюжет – лабораторія, експеримент, який виходить з-під контролю, наслідки, намагання приборкати сотворене. Каже, жанр дуже перспективний, а до написання долучив купу експертів-консультантів – хіміка, наприклад, фізіолога, психіатра.

Максимові є про що розповісти, він охоче ділиться, розповідає, і робить це легко, невимушено й захоплююче. Мабуть, це і є секрет його успіху.


Усі ці кіпи книг, здається, розкупили


Деякі з книг автобіографічні – це ті, де є кольорові фото автора; де немає – це вигаданий сюжет, все просто

Варто частіше запрошувати таких авторів: і цікаво, неординарно – і прибутково:)

Успіхів Максимові в Анголі!
Завжди раді бачити у Чернівцях


Tags: , ,