Кастинги на шоу “Танцюють всі! – 3” та “Народна зірка 2” в один день!

________________________________________________

Обидва кастинги відбудуться не просто в один день – 23 січня, а і в одному приміщенні – театрі ляльок.
Як показує час, українцям до вподоби подібні шоу талантів. Чи то земля тут така, чи повітря якесь особливе, але танцювати та співати наші земляки уміють.

Чи принаймні так думають:)

Аби не було для когось сюрпризом, кажемо одразу – на шоу “Танцюють всі! 3” зараз відбудеться тільки перший етап відбору – попередній кастинг. На нього  допускаються особи віком від 18 років. При собі необхідно мати паспорт.

В жюрі сидітимуть організатори та продюсери шоу.

Готувати танець наразі – не потрібно, оскільки в першому етапі відбору жюрі звертатиме увагу на вашу імпровізацію, спершу – самостійну, а потім – в групі з десяти людей.

Попередній кастинг по телебаченню не будуть показувати, бо  телевізійний кастинг – це вже другий етап відбору, який відбудеться аж влітку.  Звісно,  для тих, хто пройде.

Більш детальну інформацію ви можете отримати по телефону 0 800 501 368

З  “Народною зіркою- 2” ,можливо, трохи легше. Тут  і вік учасників менший – від 16 років, і навіть можна  взагалі не   приходити на кастинг, але заповнити анкету на сайті каналу Україна , єдине обмеження – відсутність вищої освіти за спеціальністю «Вокал» (музична школа допускається).
Нагадаємо зміст шоу. 10 зірок української естради вибирають кожен для себе для навчання 10 людей з народу. Таким чином, утворюються десять пар, які в кожному випуску шоу одержують завдання заспівати в різних музичних напрямках. Оцінюють виступи журі, але остаточне рішення за глядачами.

За телефоном 0-800-50-19-61 більш детальна інформація

Отож збирайтеся з духом і йдіть на зустріч своїм мріям!

( верхнє фото з сайту Дуся )


Tags: ,