Буковинські туристи, які постраждали від банкрутства Karya Tour, повертаються з Туреччини

Сьогодні у відділі туризму обласної державної адміністрації відбулася зустріч із представниками туристичних фірм області, які відправляли буковинських туристів у Туреччину.
За повідомленням начальника відділу туризму облдержадміністрації Дмитра Павела станом на 12 липня на відпочинку в Туреччині перебувало 25 буковинців, які постраждали внаслідок дій туроператора Karya Tour. За сприяння представників дипломатичних представництв, консульської служби України в Туреччині та інших туроператорів кількість буковинців, які не змогли своєчасно повернутися додому, з кожним днем скорочується.
Значно складніша ситуація з тими п’ятьма десятками наших краян, які, завчасно оплативши туристичні путівки, не можуть вирушити на відпочинок.
Перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць закликав туристичні фірми області розділити з громадянами ризики від придбання путівок Karya Tour за демпінговими цінами і підкласти плече при розв’язанні виниклих проблем своїх клієнтів не тільки в правовому плані, адже буковинці купляли путівки саме в них, а не в турецької фірми Karya Tour.
Серйозних ускладнень стосовно повернення наших громадян до України не виникає. «До відділу з питань туризму обласної державної адміністрації постійно надходить оперативна інформація стосовно громадян України, які перебувають у Туреччині. Ця проблема знаходиться під контролем голови облдержадміністрації Михайла Папієва», – резюмував начальник відділу туризму ОДА.
Нагадаємо, що відповідно до офіційної інформації, оприлюдненої на сайті компанії, один із найбільших туроператорів – компанія Karya Tour оголосила про своє банкрутство в Туреччині. З 9 липня ц.р. Karya Tour призупинила свою діяльність, пов’язану з виїздом туристів за кордон.
Державна служба туризму і курортів України закликала сьогодні українців утриматися від відпочинку в Туреччині через фінансові проблеми турецьких партнерів українських операторів. Українські туроператори переказують платежі турецьким партнерам за проїзд туристів і їхнє проживання в Туреччині, однак до готелів ці гроші так і не доходять.

(c) Прес-служба ОДА


Tags: