Кадиров напад на Україну

Реакція Арсена Авакова (Харків):

сюжет із російських новин із прямою мовою Сергія Лаврова:

сюжет із російських новин:

 • А ось і реакція ВО "Свобода" та Олега Тягнибока особисто, наводимо у повному обсязі:

  «25» грудня 2009 року

  Олег Тягнибок: «Що у Путіна на умі, у Кадирова – на язику»

  «Резонансні висловлювання самозваного «президента» так званої «Чеченської республіки», ватажка бандформувань і фаворита кремлівського керівництва Рамзана Кадирова, у яких він закликає до знищення Української держави, є черговим проявом україноненависницької зовнішньої політики Російської Федерації. Хамські та зухвалі міркування ісламського екстреміста й мародера, який формально є посадовою особою у федеральній вертикалі російської влади, є не приватною думкою, а публічним заохоченням військової агресії проти нашої держави». Про це кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок заявив під час перебування у Дніпропетровську 24 грудня 2009 року.

  Олег Тягнибок під час спілкування з журналістами, зокрема, зазначив:

  «Заява Кадирова, очевидно, є свідченням намірів Кремля долучити до арсеналу антиукраїнських сил інструмент радикального ісламістського тероризму, яскравим представником якого є путінський намісник на Кавказі.

  Схоже, Кадирову набридло командувати кавказькими неорганізованими злочинними угрупованнями, і йому забаглося ратних подвигів у складі більш ніж організованого злочинного угруповання – російської армії. Історія подає неодноразові приклади залучення імперською російською владою кавказьких екстремістів для збройного терору проти українського населення. Зокрема, у складі денікінської армії було створено горезвісну кавказьку кінну «Дику дивізію», яка чинила розправи над мирними українцями до тих пір, поки її вщент не вирубали у 1919 році революційні селянські загони з півдня України. Цей історичний факт є свідченням героїзму української нації та її здатності до збройного опору будь-якому ворогу.

  Тому відповіддю Української держави на розмірковування кавказького бандита повинні стати не голослівні звернення до міжнародних організацій чи заклики до Мєдвєдєва та Путіна вгамувати свого блазня. Тільки швидке, рішуче та ефективне нарощування обороноздатності України, посилення української армії та бойового духу військ може витверезити захмелілих від безкарності кремлівських очільників і їхніх лакеїв».

  Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»





ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото