Іво Бобул виступив у Літньому театрі

Сьогодні у рамках Петрівського ярмарку до Чернівців завітав також усім нам добре відомий Іво Бобул; який виступив у Літньому театрі (вхід був виключно за запрошеннями), концерт розпочався о 20:00.

О 15:30 у конференц-залі Літнього театру Іво Бобул дав прес-конференцію:

(пан Бобул розповідає анекдот про те, як якись грошовитий і наворочений добродій з Москви побував на Україні; а потім повертається додому і на запитання товаришів, мовляв, “ну як там?” – каже: “не повірите, мужики, вони там ще досі з бабами живуть!”)

Прес-конференція проходила в дружній і невимушеній обстановці.
Іво Бобул підтвердив, що постійно переживає перед виступами у Чернівцях; розповів про свій постійний номер у готелі “Буковина”, про чернівецьких друзів.
За його словами, публіка у Чернівцях більш вимоглива, ніж та ж Київська – мабуть, тому виступати тут важче.

“Я не лізу в політику. Можу виступити на концерті – але виключно як виконавець. Жодних агітацій”

“Хоча, якщо Леонід Данилович знову піде у президенти – я за ним куди завгодно”

“Я ніколи не відмовлявся від роботи. В тому числі й від “корпоративів”. З іншого боку – якщо мене, наприклад, запрошує друг заспівати на весіллі доньки – я ніколи не відмовлю.”
А пан Сандуляк додає: “і коли запрошуємо безкоштовно виступити в рамках якихось благодійних заходів – Іво Бобул також зголошується першим”

“У справжнього артиста завжди буде робота, – стверджує Іво Бобул. – і квитки завжди розпродуються: я от не пам’ятаю такого, щоб у мене зірвався концерт”.
“Пісню про Чернівці писав шість років. І слова, і музика в ній – мої. Прогулювалися раз з Миколою Трохимовичем Кобилянською – і я зізнався йому, що є величезне бажання написати пісню про Чернівці. “Так напиши”, – сказав мені тоді Федорук”

На запитання стосовно відомої пісні гурту “Танок На Майдані Конго” під назвою “Іво Бобул”, артист зазначив, що анітрохи не ображається. Та навіть навпаки – затоваришував після цього з хлопцями із ТНМК: “а чо? хлопці прикололися, і в них класно вийшло. Усіх врятує Іво Бобул – а що, мені подобається. І взагалі, я вдячний, що хлопці нагадали усім, що є такий виконавець як Іво Бобул”

Слова цієї пісні можна подивитися ось тут;
Саму пісню послухати – у виконанні “Серцевого нападу” та оригінальний варіант ось тут;
у виконанні “Гуцул каліпсо” – тут.

“А у кіно, якщо чесно, хотів би знятися”, – зізнається Іво Бобул на пряме запитання журналіста Буковини online.

І на завершення – годинник Іво Бобула:)
Саме такий: Edox Classe Royale Open Heart Automatic 85007.357RN.NIR
Коштує 2285 умовних одиниць:)

І ще раз – крупний план:


Tags: , ,