Іван Городинський “Не вмирай, допоки живеш…”

Презентація книги Городинського І.А. “Не вмирай, допоки живеш…” відбудеться 28 квітня 2009 року о 15 год. 00 хв. в Чернівецькій обласній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка.
Запрошуються усі бажаючі.

Питання піднесення духовності народу актуальне завжди. Але особливо злободенним воно є в час економічної кризи: загальне пригнічення безпосередньо впливає на моральний стан суспільства в цілому та кожної особистості зокрема.

Та не є парадоксом, що в усі часи були, є і будуть громадяни, небайдужі до загальних проблем. Як самовіданно вони трудяться на професійній ниві, так їх особисто хвилюють здобутки і проблеми спільноти, у них завжди є креативні ідеї щодо покращення життя співгромадян.

До таких особистостей і належить Іван Антонович Городинський, лікар за фахом, в минулому головний лікар обласної онкологічної лікарні, а на сьогодні — автор книги “Не вмирай, допоки живеш…”.

Книга вийшла з друку 2008 року у видавництві “Букрек”.

Мотиви, що змусили медика взятися за перо, автор вбачає у спільній для медицини і літератури місії: “відкрити істину тим, хто цього прагне, вселити спокій у душі тих, хто зазнав відчаю, подати руку всім, хто втратив мужність”.
Життєвим кредо Івана Антоновича Городинського став вислів українського філософа і письменника Григорія Сковороди – “думати серцем”. Цю мудрість автор щиро передає читачам зі сторінок книги, в яку ввійшли 9 розділів.
Тут є і пласт історичної епохи на прикладі родини І.Городинського, є науково-аналітичні розвідки з питань сучасного стану профілактики та лікування онкозахворювань, зібрані соціально-полемічні публікації, раніше вміщені на сторінках обласної преси.
Особливістю книги є ілюстративна частина: графічні роботи Р.Багаутдина, художника, що нині мешкає в Америці.
Сюжетна лінія графіки — історичні постаті України. В поєднанні з численними фотографіями, цікавими екскурсами до античності — витоку медицини, літератури, мистецтва, прослідковування українського родоводу відомих в світі постатей, зокрема адмірала Колчака, Григорія Орлика, Лесі Петлюри, доньки Голови Директорії та багатьох інших. Ці матеріали оздоблюють наукові тексти та додають особливого потягу прочитати всю книгу.

Презентація книги Городинського І.А. “Не вмирай, допоки живеш…” відбудеться 28 квітня 2009 року о 15 год. 00 хв. в Чернівецькій обласній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка.

Про всі матеріали, що ввійшли до книги на презентації поведуть мову науковці Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Ботушанський В.М., Брицький П.П., Бабич Н.Д., Бунчук Б.І., Чернівецького медичного університету Мислицький В.Ф., Ходоровський Г.І., Ткачук С.С., письменники і журналісти, друзі і колеги автора книги “Не вмирай, допоки живеш…” Івана Антоновича Городинського.

Адреса Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Івасюка – вул. О.Кобилянської, 47, тел. 52-50-48.

(с) Чернівецька ОУНБ ім.М.Івасюка (library@sacura.net)


Tags: , , , ,