«Інцидент», перша театральна прем’єра 2013 року


(більше фото за цим посиланням)

Перша прем’єра нашого театру в 2013 році – «Інцидент» за Луїджі Лунарі. Легка не надміру (як за мірками нашого театру) вульгарна вистава, із приємною хореографією та нашим будинком-кораблем у вигляді декорації (зі справжнім фонтанчиком). Суб’єктивно було дещо забагато галасу – можливо, ті емоції можна було показати без крику.
Залучення до вистави глядачів – це вже як кому: Дмитро Миронюк, головний редактор газети “Ва-Банк”, схоже, залишився дуже задоволений:)

Сюжет досить простий та універсальний: таке може статися в Італії, Україні чи де завгодно; так само як і в 60-х роках, 70-х, 90-х чи в наші дні. На презентації з дружини молодого бухгалтера спадають труси, і це помічають усі довкола. Дружини колег вважають її шльондрою і заздрять («ну чому з мене не впали труси?»), директор банку забажав першу в житті оргію, а сенатор хоче підвезти винуватицю інциденту на своїй розкішній автівці. Та ще й син директора банку повернувся з війська та забажав оволодіти дружиною бухгалтера за будь-яку ціну.

Деякі герої вийшли більш вдалими та переконливими, деякі – менш. Класно вийшли блазні (особливо блазень-дівчинка):

Цікавими вийшли директор банку (та ще й депутат, і «не якась там тушка!»), сенатор; син директора банку Гуідо був яскравим і досить харизматичним (добре, що його не вдягнули у наш «совецький» камуфляж абощо):

Менш переконливими, суб’єктивно, були головні герої (бухгалтер Мероні та його дружина). Ну а «дівчата за викликом» таки виглядали вульгарно – хоча здатність актора так спритно пересуватися на таких підборах не може не викликати захвату:

Дуже цікаво як будуть виглядати і які персонажі будуть найвдалішими в іншому акторському складі. На виставу однозначно варто сходити, публіка сприйняла її схвально та весело. Гарний прем’єрний початок 2013 театрального року!


Tags: ,