«Інцидент», перша театральна прем’єра 2013 року


(більше фото за цим посиланням)

Перша прем’єра нашого театру в 2013 році – «Інцидент» за Луїджі Лунарі. Легка не надміру (як за мірками нашого театру) вульгарна вистава, із приємною хореографією та нашим будинком-кораблем у вигляді декорації (зі справжнім фонтанчиком). Суб’єктивно було дещо забагато галасу – можливо, ті емоції можна було показати без крику.
Залучення до вистави глядачів – це вже як кому: Дмитро Миронюк, головний редактор газети “Ва-Банк”, схоже, залишився дуже задоволений:)

Сюжет досить простий та універсальний: таке може статися в Італії, Україні чи де завгодно; так само як і в 60-х роках, 70-х, 90-х чи в наші дні. На презентації з дружини молодого бухгалтера спадають труси, і це помічають усі довкола. Дружини колег вважають її шльондрою і заздрять («ну чому з мене не впали труси?»), директор банку забажав першу в житті оргію, а сенатор хоче підвезти винуватицю інциденту на своїй розкішній автівці. Та ще й син директора банку повернувся з війська та забажав оволодіти дружиною бухгалтера за будь-яку ціну.

Деякі герої вийшли більш вдалими та переконливими, деякі – менш. Класно вийшли блазні (особливо блазень-дівчинка):

Цікавими вийшли директор банку (та ще й депутат, і «не якась там тушка!»), сенатор; син директора банку Гуідо був яскравим і досить харизматичним (добре, що його не вдягнули у наш «совецький» камуфляж абощо):

Менш переконливими, суб’єктивно, були головні герої (бухгалтер Мероні та його дружина). Ну а «дівчата за викликом» таки виглядали вульгарно – хоча здатність актора так спритно пересуватися на таких підборах не може не викликати захвату:

Дуже цікаво як будуть виглядати і які персонажі будуть найвдалішими в іншому акторському складі. На виставу однозначно варто сходити, публіка сприйняла її схвально та весело. Гарний прем’єрний початок 2013 театрального року!

 • У більшості я з тобою погоджуюсь, легка, без зайвого міскового напрягу вистава…
  Арлекіни – супер гра, міміка, жести, дуже мені сподобались.
  Особисто мені також імпонувала гра головної героїні, (правда у неї були ноги дуже у синцях, то можливо варто було б інші колготки одягти)
  Ну а в загальному – таки гарний початок!!!

  • Ой теж бачу, на фотці навіть добре видно, травматичні мабуть репетиції в нашому театрі…

   • у мене взагалі вийшла одна ну дуже пікантна світлина, я її випадково залила на яндексі, то за долю секунд було аж 6 переглядів:))))

    • так давай лінка)

     • хіба що на пошту пришлю, я її ніде не викладала, вона дійсно пікантна:)))

     • страшне слухай….
      тепер понятно чо ти в першому рядове сидиш )))

     • я у першому сиділа, бо квитків уже кращих не було, не всім халява перепадає:))))

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото