Стан захворюваності на ГРВІ та грип у Чернівцях станом на 1 листопада, 16:00

1 листопада станом на 16.00 (у період з 29 жовтня) у Чернівцях зареєстровано 6466 хворих на ГРЗ, 415 – на грип та 171 на пневмонію.
Серед дорослого населення з 29 жовтня до 16.00 1 листопада зареєстровано 3613 випадків ГРЗ, 390 – грипу та 146 – пневмонії.
Серед дітей випадків ГРВІ зареєстровано 2839 (1391 – до 6 років, 1448 – від 6 до 18 років), грипу – 23, пневмонії -23.

Серед вагітних і породілей зареєстровано ГРЗ 14 випадків, грипу-2, пневмонії-3.
Госпіталізовано 195 осіб. Серед госпіталізованих – 115 дорослих (в т.ч. 4 вагітних) та 76 дітей (37 – до 6 років, 39 – від 6 до 18 років).
Проведено вірусологічних досліджень на пандемічний грип – 47 ( у дорослих – 43, дітей – 3, вагітних – 1).
У відділенні інтенсивної терапії та реанімації 1 листопада станом на 16.00 з діагнозом пневмонія перебуває одна вагітна жінка.
У період з 29 жовтня до 16.00 1 листопада в місті летальних випадків від грипу та пневмонії не було.

(c) Прес-центр МР

*************************

Також інші останні новини:

З метою надання спеціалізованої допомоги хворим на грип в умовах епідемії в Чернівцях на базі міської лікарні №2 (вул.Південно-Кільцева,1а) створюють інфекційне відділення на 110 ліжко-місць.
Нове відділення обслуговуватимуть фахівці міських комунальних лікарень, Буковинського медичного університету, а також два лікаря з обласних комунальних закладів.
Складено список медикаментів та обладнання, які необхідні для забезпечення роботи нового інфекційного відділення. Вже 1 листопада обласний штаб провів нараду з аптечними операторами та довів до них перелік і обсяги медикаментів, які вони мають терміново поставити для потреб інфекційного відділення. Про це повідомила голова міського штабу з протидії епідемії грипу, заступник міського голови Інна Онацька.

(с) Прес-центр МР

****************************

Медичні заклади краю працюють у посиленому режимі

****************************

Глава держави підтримав висловлені у виступі на нараді голови Чернівецької облдержадміністрації Володимира Куліша пропозиції щодо зміни принципу оплати праці медпрацівників, мобілізованих в області, де введено карантин, а також висловився з питання вакцинації від грипу. «Сьогодні нам треба зробити все для того, щоб зреагувати на зауваження, що графік щеплень серйозно зірваний. Повірте, іншої відповіді немає, ніж підняти культуру, провести повний графік щеплень, який рекомендує сьогодні МОЗ. Я говорю і в цілому, і по тій ситуації, яку ми розглядаємо», – сказав Президент України, наголосивши, що єдина сторона, яка має професійну позицію в цьому питанні – це Міністерство охорони здоров’я.

(с) Прес-служба ОДА


Tags: , ,