У п’яти школах міста призупинено навчальний процес до 7грудня

За рішенням міської надзвичайної протиепідемічної комісії з 1 грудня призупинено навчання в п’яти загальноосвітніх закладах Чернівців, де на ГРВІ захворіло понад 25% учнів.
До 7 грудня призупинено навчальний процес в ЗОШ № 4, 8 та 12, а також гімназіях №3 та №4.

[оновлено 1 грудня]
призупинено навчальний процес ще в семи навчальних закладах міста: загальноосвітні школи №№16, 33, 39, 42, гімназії №2, 5, 7.

Міська надзвичайна протиепідемічна комісія 30 листопада констатувала, що у Чернівцях спостерігається ріст захворюваності на ГРВІ, у першу чергу серед дітей до 18 років. Зокрема, станом на 30 листопада у школах через захворюваність на ГРВІ відсутні 3578 або 19,5% від загальної кількості учнів.
Лише впродовж 29 листопада у Чернівцях зареєстровано 1186 випадків захворювання на ГРВІ , 792 (67,2%) з яких у дітей до 18 років. У семи дітей клінічно виявлено грип.
З 29 листопада у Чернівцях введено в дію план лікувально-профілактичних заходів з попередження та боротьби з ГРВІ та грипом. В усіх лікувально-профілактичних закладах міста запроваджено масковий режим.
В усіх загальноосвітніх навчальних, дошкільних , позашкільних закладах міста, школах естетичного виховання посилено проведення санітарно-гігієнічних, протиепідемічних та дезінфекційних заходів, забезпечено контроль за дотриманням температурного режиму, ведеться щоденне медичне спостереження за персоналом та учнями, вихованцями.
Керівникам закладів культури, позашкільних закладів, спортивних шкіл міської комунальної власності та обласного підпорядкування рекомендовано обмежити проведення культурно-масових заходів та дотримуватись протиепідемічних та дезінфекційних заходів.
Державному санітарному лікарю Чернівців доручено забезпечити жорсткий контроль за виконанням протиепідемічних заходів на об’єктах міста.

(с) Прес-центр МР

  • призупинено навчальний процес ще в семи навчальних закладах міста: загальноосвітні школи №№16,33,39,42, гімназії №№2,5,7.

  • Людмила

    а с такой температурой в аудиториях, как в нашем университете (некоторые корпуса, к примеру 11 корпус, подвалы 1го, 6го…) не удивительно,что половина студентов и преподавателей чихают-кашляют… сидят на парах в варежках и шапках… бред. национальный университет, называется….

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото