Євгеній Горін із психоделічною революцією в Чернівцях


Євгеній Горін, ідеолог гурту THE POSTMAN OF NOBEL, режисер, палкий шанувальник 68-го року. Він знає, чому убили Джона Ленона

Євгеній з гуртом THE POSTMAN OF NOBEL [кілька слів про гурт, музика на ластФМ, музика на ВК, сторінка на ФБ] будуть учасниками другого фесту MERIDIAN CZERNOWITZ; учорашня лекція і зустріч з чернівчанами у кафе “Гармонія” – таке собі представлення, анонсування; як каже Євгеній – щоб у вересні спілкування (в ідеалі для нього – єднання і оргія “в позитивному сенсі”) не починалося з самого нуля, таке собі попереднє знайомство та перший контакт.

У мармуровій залі йшлося про історію (про вільну її інтерпритацію, авторську) і значення ЛСД для неї: хто не знав, усе почалося саме з ЛСД – технічні прориви, прогрес, любов і т.д.; ну й Джим Моррісон – най-най-най, ідол і все таке.
Надто тісного контакту в мармуровій залі не сталося – мабуть, надто різнився хімічний склад крові.
Позаяк, було дуже цікаво спостерігати за роботою цього дивовижного чоловіка: він уміє говорити, він уміє описувати свої почуття, уміє ділитися враженнями, він уміє не ховатися. Коли він говорить – його слухають, незалежно від того, про що йдеться і які дурниці він може розповідати.

З одного боку, запізнілий хіппі – захоплений часом і подіями, яких не бачив (ну і ще в’єтнамцями з камбоджійцями – які живуть “по-іншому” і у яких є “дао”); “противник системи”, грошей, усталеного способу життя – мовляв, думати, відчувати, розширювати свідомість, не знати куди і з ким спонтанно рушити у нову подорож, любити – незалежно від вигляду, релігії (статі?), аби лиш були ті “два ока напроти”, так само відкриті (розширені?)… продовжувати можна довго;
з іншого боку – успішний шоу-мен, талановитий режисер, досить знаний і, судячи з розповідей, вхожий до різних мистецьких тусовок в екс-масонських палацах.

В “Гармонії” показав повний візуально насиченими образами кліп на одну з найновіших композицій; украдену в “дуже хорошого швейцарського режисера” майстер-копію (єдину тобто) у тому ж екс-масонському палаці короткометражку – про космонавта Ленона, який узяв Землю рукою й ненароком впустив собі під ноти та розтоптав.
Також – гарне 40-хвилинне кіно про Ніно Катамадзе; але не так про Ніно як про її музикантів, процес творчості; дуже гарне кіно, хто діждався (бо досить багато порозходилися до того часу) – не пожалкував. Та й пиво-два-три, налиті в Гармонії або придбані напроти – також якось наблизили усереднену “хвилю” присутніх до хвилі Євгенія Горіна.

MERIDIAN CZERNOWITZ, як завжди, на висоті;
а “Американська молитва”, яку Євгеній привезе у вересні, – це буде бомба, яка розірве публіку на шматки, складе назад – і розірве ще раз, остаточно.


Tags: , , ,