Година Землі

У суботу, 27 березня о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Сміливо, просто та легко, Година Землі 2010 має на меті продемонструвати урядам країн світу, бізнес організаціям та людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, але й можливі.

Світ не може більше чекати; і перший крок такий же простий, як вимкнути світло.
Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009 Україна, разом з 87 іншими країнами світу, також долучилася до
всесвітньої акції Година Землі!
У 2010 році ми разом з цілим світом святкуватимемо четверту річницю Години Землі, показуючи урядам країн світу свою стурбованість їх бездіяльністю у вирішенні проблеми зміни клімату.

Чому саме Ви маєте приєднатися до Години Землі?
Просто тому, що саме від Вас залежить майбутнє Планети! Година Землі – це набагато більше, ніж вимкнути світло на одну годину один раз на рік.
Це можливість дати людям право голосу у вирішенні майбутнього Планети, а також об’єднання наших зусиль для сталого розвитку та збереження природи навколо нас заради наших дітей та онуків!

Шановні буковинці, долучайтесь до Години Землі 2010!
Вимикайте світло на одну годину, Годину Землі у суботу 27 березня о 20:30!
Святкуймо Годину Землі 2010!

Що можете зробити Ви?
Вимкнення світла на одну годину – це дуже гарний початок. Однак, є й багато інших способів зробити свій внесок в успішне проведення Години Землі 2010.
Повна інформація на: http://www.panda.org/uk/campaigns/eh10/what_can_we_do_eh_ukr/
Акцію підтримує Міністерство охорони навколишнього природного середовища України (http://www.menr.gov.ua/cgi-bin/go?node=5541).

За більш детальною інформацією звертайтесь:
Андрій Білокінь, координатор Години Землі в Україні,
info@wwf.kiev.ua, тел: 066 91 00 000

Ініціативна группа в Чернівецькій області:
Громадська екологічна рада при ДЕІ в Чернівецькій області
ЧОГМЕО «Буквиця» Марина Коняк
067 3730113, bukvitsa@yandex.ru

(c) konyak marina [bukvitsa@yandex.ru]


Tags: , ,