У Глибоцькому виробничому управлінні житлово-комунального господарства проведено ревізію

Контрольно-ревізійним управлінням в Чернівецькій області проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Глибоцького виробничого управління житлово-комунального господарства за січень 2006 року – січень 2010 року, якою виявлено фінансових порушень на загальну суму 64,0 тис.грн., в т.ч. недоотримання доходів в сумі 42,8 тис.грн., 16,5 тис.грн. незаконних витрат та на 4,7 тис.грн. інших фінансових порушень, з яких на даний час додатково надійшло 32,0 тис.грн. недоотриманих фінансових ресурсів, відшкодовано 16,5 тис.грн. незаконних витрат та на 4,7 тис.грн. усунуто інших фінансових порушень.
Так, на підприємстві не підвищувався розмір посадових окладів при підвищенні розміру мінімальної заробітної плати, внаслідок чого працівниками підприємства протягом листопада 2009 року – лютого 2010 року недоотримано 41,1 тис.грн. доходів.
Також, внаслідок включення підрядником до актів виконаних робіт вартості використаних матеріалів за завищеними цінами та включення документально не підтверджених витрат на оплату праці з нарахуваннями, підприємством оплачено завищену на 16,5 тис.грн. вартість виконаних аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося в області 23-27 липня 2008 року.
Крім того, ревізією встановлено недоотримання доходів підприємством в сумі 1,7 тис.грн. та заниження в обліку вартості активів на 4,7 тис. гривень.
За результатами ревізії за порушення законодавства з фінансових питань на 3 осіб складено протоколи про адмінправопорушення. Керівнику об’єкту контролю направлено вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень.
Про результати ревізії проінформовано прокуратуру району, Глибоцьку РДА та районну раду.

Прес-служба КРУ в Чернівецькій області


Tags: ,