Жіноча волейбольна команда зі Сторожинеччини візьме участь у всеукраїнських змаганнях

Перемігши на початку вересня у обласних зональних змаганнях серед сільських районів, жіноча волейбольна команда зі Сторожинеччини представляла Буковину у всеукраїнських змаганнях. Минулої неділі у спортивному залі районного ліцею вона зустрілася з командами Галицького району Івано-Франківської області та Гусятинського району Тернопільської області.
Після проведення трьох ігор («Сторожинець-Галич» – 2:0, «Гусятин-Галич» – 0:2 та «Сторожинець-Гусятин» – 2:0), судді підбили підсумок змагань. Перемогу здобула команда наших краян. Друге місце посіли представники з Галича, третє – з Гусятина.
Наша команда увійшла до вісімки кращих волейбольних команд України і сьогодні вирушила до Білої Церкви, щоб взяти участь у фіналі Всеукраїнських зональних змаганнях.
Прес-центр ТГ

  • Людмила

    Наша команда посіла почесне третє місце, з чим її і вітаю:)))))

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото