Науково-культурний центр GEDANKENDACH запрошує на відкриття

Сьогодні широкому загалу громадськості міста було представлено новий науково-культурний центр GEDANKENDACH, що засновано при Чернівецькому національному університеті.
З роботою GEDANKENDACH знайомили: Оксана Матійчук (голова українсько-німецького товариства у м. Чернівці), Володимир Кушнерик (декан факультету іноземних мов к.ф.н.), Сергій Луканюк (директор Центру німецькомовних студій), Клаудія Претор (лекторка Німецькомовної служби академічних обмінів, фонд DAAD), а також Юдіт Штумптнер (культурний менеджер фонду ім. Роберта Боша).

Завданням центру GEDANKENDACH є розвиток відносин з німецькомовними країнами на всіх рівнях: координація і розширення наукової співпраці ЧНУ з вищими навчальними закладами Німеччини, Австрії та Швейцарії.
Крім цього, центр ставить собі за мету знайомити чернівчан із сучасною культурою цих країн, організовувати та впроваджувати спільні культурно-освітні та мистецькі проекти. Також центр сприятиме обміну студентів не лише факультету іноземних мов, а і інших факультетів. Під своїм дахом GEDANKENDACH хоче об’єднати всіх степендіатів Німецькомовної служби академічних обмінів.
Партнерами центру є фонд DAAD (Німецька служба академічних обмінів), Гете-Інститут України, фонд ім. Роберта Боша.

Урочисте відкриття Центру GEDANKENDACH відбудеться 16 квітня 2010року о 18:00 в Мармуровій залі університету.

У святкуванні візьмуть участь представники посольств, культурних і освітніх установ, фондів та ЗМІ з Німеччини, Австрії та Швейцарії.
Приємним сюрпризом, що завершить програму свята, буде культурна програма «ЗвуКоліРитм» за участю митців Річе Коха, Крістіана Вебера, Маркуса Дорнінґера, Матіаса Фрітца, Крістіана Райнера.

За допомогою мови, музики й світлових проекцій митці створять неповторну атмосферу, яку Вам просто необхідно відчути.

(с) Людмила Шеремета [lekssus@bukovynaonline.com]


Tags: , , ,