Буковинські школярі перемогли в зональному етапі турніру «Футбольні зірочки-2010» у Вінниці

З метою подальшого залучення дітей і підлітків до здорового способу життя, забезпечення масової участі молоді в житті суспільства, профілактики правопорушень і запобігання виникненню дитячої злочинності, зміцненню зв’язків працівників міліції з місцевим населенням в 2010 році вдруге за ініціативою МВС України у проводиться Всеукраїнські змагання з футболу серед дітей та підлітків “Футбольні зірочки 2010”.
Слід зазначити, що ініціативу Міністерства внутрішніх справ щодо проведення таких змагань підтримали Федерація футболу України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство охорони здоров’я.

Почесне право захищати честь Чернівецької області в зональних змаганнях у м. Вінниці виборола команда Чорнівської школи Новоселицького району. Нагадаємо, що саме команда Новоселицького району, але з села Слобода, в минулому році виграла обласні змагання, після чого виграла зональний етап та всеукраїнський фінал. Не підвела Буковину і інша команда Новоселицького району впевнено вигравши зональні змагання, які проходили в період з 24 по 26 вересня. В зональних змаганнях взяли участь команди-переможці обласних етапів Всеукраїнських змагань з футболу серед дітей та підлітків “Футбольні зірочки-2010”, а саме команди шкіл Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької та Чернівецької області. За підсумками зонального етапу команда Чорнівської школи здобула три перемоги та одну нічию. Гідно протистояти буковинським футболістам змогли лише господарі етапу – вінничани, які зіграли у нічию 2:2. Мінімально команді Чорнівки поступились житомирські юнаки, а ось команди Хмельницького і Рівного, буковинці перемогли більш впевнено, відповідно 4:0 та 8:0. В підсумку команда Чернівецької області зайняла почесне перше місце та виборола право на участь у фінальному етапі Всеукраїнських змагань футболу “Футбольні зірочки-2010”, який відбудеться у м. Києві з 08 по 12 жовтня.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області


Tags: , , ,