21:20, площа Філармонії, фінал кубку УЄФА!

Фінальний поєдинок Кубку УЄФА між донецьким “Шахтарем” та бременським “Вердером” транслюватимуть 20 травня на площі Філармонії на великому екрані. Трансляцію футбольного поєдинку в прямому ефірі за сприяння міської влади забезпечить фірма «Інтервал».

Як повідомив директор ПФ «Інтервал» Віктор Пелепчук, основною метою заходу є промоція перегляду футбольних матчів на великому екрані у широкому колі вболівальників. Це передусім сприятиме поширенню вболівальницької культури, що є важливим з огляду на проведення в Україні Євро-2012.

«Запрошуємо шанувальників футболу на трансляцію вирішального футбольного матчу та сподіваємося, що у рамках цієї акції чернівчани продемонструють свою культуру вболівання, європейськість і креативність, а наша позитивна енергетика та сила віри у перемогу допоможуть успішно зіграти українській команді», – заявив Віктор Пелепчук.

Трансляція фінального матчу на площі Філармонії розпочнеться о 21.20. Перед трансляцією о 20.00 чернівчанам, шанувальникам футболу буде презентовано фільм “Наші Чернівці”, відзнятий до 600-річчя Чернівців львівською телестудією “Талан”.

За матчем між донецьким “Шахтарем” та бременським “Вердером” у прямому ефірі спостерігатимуть у 63 країнах світу.


Tags: , , ,