Микола Федорук звернувся до чернівчан у зв’язку з останніми подіями

Дорогі чернівчани!

Змушений у цей нелегкий для міста час звернутися до вас за розумінням та підтримкою, адже біда вимагає від кожного з нас згуртованості та дисципліни.

Завдяки карантинним заходам, які було вчасно вжито на рівні міста та області, нам вдалося зупинити ріст захворюваності, однак для остаточної стабілізації епідемічної ситуації потрібен ще час. І ми не можемо знехтувати рекомендаціями фахівців, адже на важелях найдорожче – життя і здоров’я наших дітей, рідних та близьких.

Ми розуміємо тривоги підприємців Калинівського та інших ринків міста, бізнес яких потерпає через карантин. Ми усвідомлюємо, що підприємці та їхні родини опинилися найменш соціально захищеними у цій ситуації. Тому хочу висловити вдячність усім підприємцям міста, які в умовах епідемії продемонстрували зваженість та готовність до пожертви задля збереження здоров’я чернівчан. Зі свого боку запевняю, що депутатський корпус міської ради в межах своїх повноважень прийме рішення, спрямовані на зменшення збитків підприємців від карантинних заходів під час епідемії.

Водночас не можу залишити без оцінки дії окремих політичних сил, які 10 листопада всупереч вимогам закону вдалися до дестабілізації ситуації в місті, заблокували рух громадського транспорту, зібрали на акцію протесту сотні підприємців, створюючи загрозу їх здоров’ю. Запевняю, що вимагатиму від правоохоронних органів жорсткого та адекватного реагування на такі протиправні в умовах карантину дії, притягнення до відповідальності їх організаторів відповідно до вимог діючого законодавства .

Не маю сумніву, що громада Чернівців, яка зажди відзначалася своєю мудрістю та зваженістю, в цей нелегкий час діятиме згуртовано, даватиме рішучий відсіч провокаторам від політики, безвідповідальним панікерам.

Спільними зусиллями ми подолаємо епідемію. Будемо мужніми та мудрими, не залишимо без допомоги тих, хто потребує нашої підтримки.

Схиляємо у глибокій жалобі голову в знак пам’яті тих чернівчан, молоде життя яких обірвала страшна хвороба. Висловлюємо щирі співчуття їх близьким та рідним. Разом, усім миром, наберемося терпіння та мужності, аби зупинити страшний відлік жертв епідемії. Ми це можемо і ми це зробимо, бо ми чернівчани.

Ваш міський голова
Микола Федорук


Tags: , ,