«Як козам роги виправляють, або Приборкання норовливої» Юрій Федькович & Вільям Шекспір: прес-конференція до прем’єри

9 березня о 14. 00 год. у фойє театру (2-ий поверх) відбудеться прес-конференція з приводу нової вистави на сцені Чернівецького академічного музично-драматичного театру імені Ольги За партнерської підтримки.
Купить авиабилеты онлайн с доставкой по Киеву.
Кобилянської під назвою
«Як козам роги виправляють, або Приборкання норовливої»
Юрій Федькович & Вільям Шекспір

Чільне місце у літературній спадщині Ю. Федьковича займають драматичні твори, які тривалий час були заборонені. Вперше (1984 р.) на сцені Чернівецького музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської поставлена комедія «Запечатаний двірник».

Фрашку (жарт) «Як козам роги виправляють», Ю. Федькович за словами І. Франка, «…викроїв із Шекспірової комедії… і переніс події у свої улюблені гуцульські гори».
Не тільки текст Ю. Федьковича, а й, власне, його творчий метод – вільна, колоритна переробка англійського класика – стала для театру ключем у створенні цієї вистави.
Перед глядачами постане сучасна історія кохання, переповнена найгостріших проблем, що виникають між НИМ і НЕЮ.

Творці вистави вдало поєднали дві абсолютно різні культури – англійську та українську, створивши на сцені абсолютно нові креативні образи та умови існування для акторів. У п’єсі піднято вічне питання боротьби чоловічого і жіночого. Ю. Федькович показав сутичку двох стихій – води і вогню, чорного та білого, вкотре, підтвердивши, що всеперемагаюче кохання може створити гармонію і перетворити на покірну кішечку навіть хижого тигра.

Режисер-постановник – відомий київський режисер, заслужений діяч мистецтв України Сергій Архипчук. Художник-постановник – Ніна Мурашкіна. Музика – Богдан Сегін та Олена Сєрова.

(c) Наталка Федорович, завліт Театру


Tags: , ,