Falling of Berlin wall


8 грудня о 18:00 – відновлення Літературних Вівторків у “Literatur Caf?” КМЦ «Українська Книга» (м.Чернівці; Центральна площа, 10).

Через карантин ми зробили перерву у проведенні щотижневих літературних вечорів по вівторках. На щастя, ми тепер можемо знову зустрічатися будучи здоровими!

9 листопада 1989 року відбулася подія, яка змінила життя усього світу. Відбулося падіння Берлінської стіни і об’єднання Німеччини… МИ НЕ МОГЛИ ПРОІГНОРУВАТИ ЦЮ ПОДІЮ!

Стіна в контексті нашого вечора – це щось символічне, щось більше, ніж мур, що розділив Берлін навпіл. Саме тому Літературний Вівторк, який відбудеться 8 ГРУДНЯ в “Literatur Caf?” стане теж символічним!

Організатори задумали цей вечір як абсолютно вільне читання антитоталітарних (або ж навпаки) творів на тему Свободи і свого розуміння Свободи автором. Власні тексти можуть прочитати усі, хто прийде цього вечора в “Literatur Caf?”.

ПІД ЧАС АКЦІЇ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ НЕВЕЛИЧКИЙ ПЕРФОМАНС!

Партнером Літературних Вівторків у Чернівцях є видавництво «Грані-Т».
Інтернет-спонсор – мережа компанії «LANgate».
“Literatur Cafe” – затишне місце в Чернівцях, де кожного дня, окрім понеділка, з 12:00 по 22:00 завжди можна випити доброї кави або посмакувати смачними тістечками. А щовівторка о 18:00 тут відбуваються різноманітні літературні імпрези.

(с) Сашко Горський [sazhko@gmail.com]


Tags: ,