“Ерік”, короткометражка від МОМ, переможець на конкурсі з проблем расової нетерпимості

Документальний фільм Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні про темношкірого українського танцюриста здобув перемогу на конкурсі короткометражок, організованого відомим німецько-французьким освітнім телеканалом АРТЕ спільно з Першим національним телеканалом за темою «Проблема расової нетерпимості»:


Героєм фільму-переможця став Ерік Ваків, який зростав в українському дитячому будинку, відомий українцям як учасник популярного танцювального ТВ-шоу в Україні «Танцюють всі». Основна ідея стрічки режисера Сергія Степанського – розповісти про те, що, незважаючи на проблеми упередженого ставлення та дискримінацію, Ерік залишається позитивною людиною та став прикладом для багатьох молодих українців.

«Створення цього фільму дало мені шанс розповісти власну історію та показати, що ніхто не може сприйматися лише з погляду на його соціальне становище та колір шкіри. Важливо – те, що всередині тебе. Усі ми маємо таланти; та лише коли ми ділимось ними з іншими людьми, суспільство здатне зростати», говорить сам Ерік Ваків.

Фільм про Еріка був представлений громадськості під час дводенного арт-заходу Представництва МОМ в Україні «DiversARTy: мистецтво жити разом» у лютому цього року. У заході зі вступною промовою виступив Його Високоповажність посол Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні пан Лі Тернер. Це демонструє, що люди різного етнічного походження здатні не тільки успішно інтегруватися в українське суспільство, але й збагатити країну власними артистичними здібностями та вродженою людяністю.

Фільм та інформація надані Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні


Tags: