Сплеск епідемічного гумору та креативні марлеві пов’язки

Разом з масовими істеріями, спричиненими панічними настроями населення у відповідь на подекуди діаметрально протилежні заяви різного ранґу політиків та їх взаємні звинувачення, маємо щастя спостерігати неабиякий сплеск гумору, пов’язаного із епідемією, новими елементами туалету, побутовими ситуаціями тощо.
Звісно ж, аванґардом усього цього руху є ніщо інше як марлева пов’язка;
Зайти хоча б на УкрБаш (це той, що український цитатник) www.ukrbash.org – як бачимо, переважна більшість “цитат” викликана так чи інакше епідемічною тематикою. Це або ситуація в аптеці, або в громадському транспорті, або на навчанні тощо.

Гумор – річ однозначно позитивна (звісно, якщо при цьому не ґенерується зневага чи зверхнє ставлення до чогось життєво важливого); а мистецтво, тим більше коли і мистецтво й гумор разом – ще краще!

Не пасе задніх, певна річ, і комерція. Скільки лиш обговорень викликав оцей фоторепортаж із Юлією Тимошенко у Івано-Франківську – мовляв, а де на її масці лого від Луї Віттона?
Звісно ж, попит не може залишатися довго не забезпеченим пропозицією, тим більше коли товар піару не потребує, а виготовлення його швидке і просте – то ринок реагує на нові умови майже миттєво.
Ось і з’явилися різні “незвичайні” маски – в тому числі і така як на малюнку вище (дійсно, кому, як не леґендарному лікареві Хаусу має бути найближчою епідемічна тематика?).

Мало того – за виготовлення масок беруться вже й відомі модел’єри!

Для прикладу – ось невеличка підбірка цікавих марлевих пов’язок:

_________________________________________________

Певна річ – чому не робити і не продавати те, що для тебе абсолютно безкоштовно рекламують усі телеканали, політичні діячі, весь інтернет?

Фото з сайтів:
Магазин доктора Хауса
http://obozrevatel.com/
http://berloga.net/


Tags: , ,