Енергозбереження

Президент планує провести загальнонаціональну нараду з питань енергозбереження

На Буковині реалізовуватиметься пілотна програма з енергозбереження

Науковий потенціал області знадобився в енергозбереженні

Керівники крайової виконавчої влади беруть участь в нараді з питань енергозбереження в Івано – Франківську

Процес енергозбереження в краї відтепер регулюватиметься договором про співпрацю

Ось! ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, енергозбереження, енергозбереження – знаєте, нагадує чимось радянські часи. Коли живуть усі собі, не підозрюють про те, що є така-то і така-то біда, і тут мудрі керманичі кажуть – все, САДЖАЙМО (наприклад) КУКУРУДЗУ!
Це врятує нас від усього!

Десь приблизно так само – жили собі і не підозрювали, що використовуємо енергію абсолютно неефективно. Ніхто про це до сьогодні ж не знав!
Але от вдарив грім вже сто перший раз – пора вже десь трошки і чухатися, хоч видимість чогось такого активно створювати.

В кожному, навіть найнизькопробнішому рефераті, скачаного з інтернету, з цілого ряду дисциплін уже добрих десять років мусолиться-перемусолюється “необхідно забезпечити впровадження енергозберігаючих технологій”, знаходити “альтернативі джерела енергії” та купа подібного.
Такі собі, знаєте, стандартні фрази, які навіть найменш обдарований студент здатен із себе видобути щоб хоч яку-не-яку трієчку на іспиті отримати – бо вже хоч щось сказав.

І ось тепер настала та урочиста мить – держава сказала “треба над цим подумати”.

Сподіваюсь, ми із вами доживемо до того як держава щось таки надумає.
А чи й зробити щось візметься…

  • Lekssus

    Ага, ми уже у школі це відчули. На кожній нараді директор постійно нагадує про ліміт електроенергії школі. На перервах сама особисто ходить по класах і виключає світло. Ну і нам на горіхи дає.

  • Anonymous

    цікаво чи довго це триватиме – чи "заглохне" одразу ж як забудеться або нова якась мулька з’явиться

  • Lekssus

    "мулька" – файне слово:)

  • так, колоритне слово:)

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото