Єлена ДАСКАЛ та гурт MJAZZA

Єлена ДАСКАЛ та гурт MJAZZA викликали справжній фурор в “Literatur Cafe” Культурно-мистецького центру “Українська Книга” (м. Чернівці, Центральна площа, 10).

Цього разу людей було так багато, що усім ледь вистачило місця. Поезія молодої буковинської поетки Єлени ДАСКАЛ звучала у виконанні авторки під акомпонемент вже відомого чернівецького гурту MJAZZA, не зважаючи, що представлений він був лише частиною постійного складу: Олексій Іванков (гітара) та Юрій Галін (клавіші). Читання складалося з чотирьох блоків, під час яких авторка представила себе, розповіла своє ставлення до мистецтва загалом і прочитала твори з присвятами та епіграфами.
На вечорі свою революційну по духу і настрою, але чуттєво-жіночну поезію Єлена розбавила ще й прозою. І, не зважаючи на те, що таке читання тривало досить довго, слухачі після презентації не надто поспішали розходитися.

Наступного Вівторка організатори обіцяють не менш цікавий літературний вечір, отже чекаємо усіх бажаючих приєднатися в “Literatur Cafe”.

***************************
Інформаційним партнером Літературних Вівторків у Чернівцях є Інтернет-портал www.bukovynaonline.com, де Ви завжди маєте змогу дізнатися більше про наші зустрічі та акції, а також подивитися яскраві світлини з цих заходів.
Інтернет-спонсор – мережа компанії «LANgate».
“Literatur Cafe” – затишне місце в Чернівцях, де кожного дня, окрім понеділка, з 12:00 по 22:00 завжди можна випити доброї кави або посмакувати смачними тістечками. А щовівторка о 18:00 тут відбуваються різноманітні літературні імпрези.

(c) Сашко Горський [sazhko@gmail.com]


Tags: , ,