Новий головний тренер ФК “Буковина” – Єжаков Олександр Олександрович

Сьогодні, у конференц-залі готелю “Черемош”, під час підсумкової річної прес-конференції керівництво ФК “Буковина” представила нового головного тренера клуба.
Правда, сам Єжаков Олександр Олександрович присутнім не був, тому що “рік ще не закінчився, і він ще працює на старій роботі у Полтаві”; у ФК “Буковина” він почне виконувати свої обов’язки з 15 січня 2010 року.

“Чому ми зупинили свій вибір саме на цій кандидатурі? – зазначив пан Кисіль, перший віце-президент Клуба, – тому що у нас є стратегія; і вона полягає у вихованні нового покоління місцевих талановитих футболістів. А пан Єжаков як ніхто інший уміє працювати із молоддю, він виховав у тому числі й кілька відомих гравців”.

Крім того – наразі у команді є 14 чоловік. А пан Єжаков невдовзі привезе із собою 20 молодих перспективних футболістів – з-посеред яких буде обрано 8-10 найкращих, і які поповнять ряди команди.

Мета – у наступному 2010 році вийти до першої ліги.
Для цього (для перебування у першій лізі тобто), як відмітив пан Федорюк, потрібно приблизно 2,5 мільйони гривень на рік; і відповідні переговори зі спонсорами тривають.

Також під час прес-конференції було представлено нового екіпірувального партнера ФК “Буковина” – компанію joma; був присутнім особисто офіційний представник компанії в Україні.

Йшлося й про багато інших цікавих речей – про офіційні кольори команди, які можна бачити і на новому гербі команди, і на оновленому сайті; про стан здоров’я окремих гравців, про тренувальні збори (які, ймовірно, пройдуть у Болгарії).
До речі, анонсовано проведення реконструкції самого футбольного поля стадіону “Буковина” – яка запланована на кінець березня і яка триватиме до місяця.

Сподіваємось, усе заплановане в наступному, 2010 році, обов’язково вдасться, а ФК “Буковина” таки буде у першій лізі.


Tags: , ,