Постраждалим від стихії надходить допомога

Станом на 14 липня Буковині для допомоги потерпілим від паводку надійшло на благодійні рахунки 11 млн. 439 тис. 643 гривні, в тому числі благодійна допомога у вигляді субвенції з інших регіонів склала 700 тис. гривень, по 100 тис. від Львівської, Волинської обласних та Київської міської державних адміністрацій, та по 200 тис. гривень від Полтавської і Луганської облдержадміністрацій.
Грошова допомога продовжує надходити як від організацій, державних установ, так і від окремих осіб з різних куточків України.
Протягом 14 липня така допомога надійшла від В-Жовтневий радгосп, підприємство Бур РСС «Хлібокомбінат», ДП Госпрозрахунковий складський магазин, СФГ Оріон, ПК Управління каналами Інгулецької зрошувальної системи, управління соціального захисту населення Решетилівської райдержадміністрації, ОУ охорони здоров’я та курортів, ДП «Миргородське лісове господарство», ВПС Скадовський, РУВЗ Миколаївський, управління агропромислового розвитку Теплицької РДА, Теплицька района ССТ, УВГ Новотроїцьке, ПК Лісгоспзагу, МУВГ Червоноармійське, СТОВ «Росія», ФГ «Златар», ДП «Лубенське лісове господарство», Врадієвське лісове господарство, Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів, ДП «Жмеринський лісгосп», ТОВ Барський птахокомбінат, Теплицька державна насіннєва станція, РФУ Липовецьке, СТОВ «Дніпро», МУВГ Ніжинське, Споживче товариство Тростянецької районної спілки, Садовське споживче товариство, Глухівська райспоживспілка, ОСС Глухівський ринок, Кролевецька райспоживспілка, редакція газети «Буковина», ВАТ «Охтирський пивоварний завод», Головне управління ПФУ, ТзОВ «Облторгсервіс», Саратське УВГ, Буриньське міськСТ, ДПІ у Кельменецькому районі та багатьох інших.
Кошти надійшли також і від громадян: Стинада Ю.В., Данченко С.В., Кириченко Н.А., Пяніщук С.В., Лендел Е.Е., Доля Н.П., Старовойт О.Ф. та інших.
Голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв від імені буковинців дякує всім, хто відгукнувся і надав посильну допомогу потерпілим від паводку.
Механізм розподілу цих коштів буде затверджений обласним штабом з ліквідації наслідків повені і вони будуть витрачатися відповідно до потреб, які виникатимуть у ході ліквідації наслідків стихії.

(c) Прес-служба ОДА


Tags: ,