Чернівці отримають 10 млн. гривень на добудову дитячої лікарні


Уряд пообіцяв місту Чернівці 10 мільйонів гривень на добудову хірургічного корпусу міської дитячої клінічної лікарні, де планують розташувати Центр дитячої хірургії.

5 млн. з цих коштів вже надійшло на рахунок. Про це повідомили голова обласної державної адмністрації Михайло Папієв та міський голова Микола Федорук, які сьогодні провели спільну нараду з будівельниками на будівництві лікарні.

Центр дитячої хірургії у Чернівцях розпочали зводити ще у 2006 році і розраховували завершити до 600-річчя міста, яке відзначали 8 жовтня 2008 року. Передбачалося, що цей об’єкт, який спроектований, як один з найкращих медичних закладів України, отримає державну підтримку, оскільки самотужки місто його звести не спроможне. Однак обіцяної субвенції на добудову лікарні місто не отримало та через відсутність фінансування будівництво, де було вже виконано 80% робіт, довелося законсервувати на два роки.

За цей час кошторисна вартість будови зросла із 30 до 56 мільйонів гривень. Для введення в експлуатацію лікарні потрібно 20 мільйонів гривень, 10 з яких обіцяє уряд. Голова облдержадміністрації Михайло Папієв пообіцяв, що до кінця цього року лікарню у Чернівцях буде добудовано. Він закликав будівельників скористатися власними обіговими коштами для закупівлі будівельних матеріалів під його гарантії, що понесені витрати буде їм компенсовано державою.

Прес-служба ОДА


Tags: ,