ТРЦ «Depo’t center» розпочинає проект на підтримку культурної спадщини України

Головною метою проекту є ознайомлення чернівчан та гостей міста з творчістю відомих художників України. За час проекту можна буде побачити різні школи малярства, відкрити для себе нові імена. Відкриває проект виставка Народного художника України Івана Холоменюка. У виставці бере участь син митця заслужений художник України Андрій Холоменюк. Музичний супровід вернісажу в гармонічно поєднує династію митців – Юрій Холоменюк.

Іван Холоменюк – визнаний український художник, майстер історичної і жанрової композиції, портретного жанру. Працював також у пейзажному живописі та натюрморті.

Юрій Скиба (директор ЗРУ компанії DEPOT Development Group, що входить до групи компаній “ФОКСТРОТ”): «Ми маємо надію, що цей проект нагадає мешканцям міста, яке воно було колись, той час, коли бурхливо розвивалося культурне життя міста. А головне – ми хотіли сказати, що творчість митців потрібна в наш час, а може найпотрібніша».

Даний проект охоче підтримали: генеральний медіа-партнер «ТВА», генеральний інформаційний партнер «Молодий Буковинець», «Від і До». Радіо-партнер «Станція 103,2 FM». Інформаційні партнери: «Погляд», «Биковина online». Партнери проекту: «Художній салон Наталії Богомаз».

Період проведення вернісажу з 10 квітня по 25 квітня 2010 р. з 10.00 до 19.00 год.
Вхід вільний.


Tags: , , , ,